אבחון מפת יכולת הזוגיות - לאמהות

למה הבן או הבת שלך עוד לא מצאו זוגיות?

זה הורג אותך... זוכרת כשהילדים היו בני 3 ו-4, ראית איך הילד שלך משחק עם ילדה, או להיפך, הילדה שלך שיחקה עם אחד הילדים של חברותיך, ישר התלוצצתן ודמיינתן לעצמכן את חתונתם. אבל הוא לא מצא את אשת חלומותיו והיא עוד לא הכירה את הנסיך שמתאים לה. הם משקיעים שנים בלימודים ובקריירה שיתאימו למאה ה-21 וקופצים ממערכת יחסים אחת לאחרת, בזמן שאת מקבלת הזמנות לחתונות ובריתות. הילדים של חברותיך כבר מצאו אהבה והחלו לבנות משפחה עם ילדים משל עצמם. ואת נהרסת מבפנים...

כמה פעמים כבר ניסית לשדך?

מהבן של השכנים לבתך או הבת של קולגה מהעבודה לבנך ועד לחברות וחברים של הבת של בן דודך ממדרגה שניה... והכל נכשל. האמת היא שלא משנה כמה שידוכים תנסי לסדר לו או לה אם הם לא מוכנים. אם יש מחסום בינם לבית הזוגיות… זה לעולם לא יצליח.

האם בניית זוגיות מאושרת היא משימה אפשרית?!

לפני שתפקפקי ביכולותיך כאם חשוב שתדעי שאת לא אשמה. קשה להם להתגבר על כל המכשולים של השגת תארים, מציאת תעסוקה והמחשבה על דירה משלהם... אז למה אנחנו מתפלאים שהצעירים של היום לא ששים להתחתן?! וגם אלה שמתחתנים נידונים לכישלון סטטיסטי ידוע מראש: מתוך כל 100 זוגות נשואים, יותר מחצי יתגרשו!

אז איך למצוא את הזוגיות שתהיה גם מוצלחת וגם ארוכת טווח ל'תכשיט' שלך?

קוראים לפתרון "מפת יכולת הזוגיות"

ובניתי אותה במיוחד לילדים של אמהות במצבך. אבל רגע לפני שניכנס לפרטים, אסביר בכמה משפטי את כוחה של תורת המספרים ומהי "נומרולוגיה קבלית".

המספרים שולטים בעולם

כל היקום שלנו, כל מה שאנו רואים, חשים וחווים... מוגדר ע"י מספרים ונוסחאות מדעיות. למשל ברמה המולקולרית, היסודות שמרכיבים את היקום כמו חמצן, חנקן, מימן, פחמן וכל השאר בנויים מאטומים. האטומים בנויים מאלקטרונים ופרוטונים שמספריהם בגרעין ומסביבו מגדירים כל יסוד ותכונותיו. בעשרות השנים האחרונות התגלו רכיבי החיים: הכרומוזומים, המיטוכונדריה וה-DNA והתברר כי...

המספרים שולטים גם ב-DNA וגם בנומרולוגיה הקבלית

מחקרים מדעיים מהתקופה האחרונה (ראי בסרטו של דר' ישעיהו רובינשטיין ממרכז המחקר החקלאי ומכון וייצמן) גילו משהו חשוב ומפתיע על רכיבי הסליל הכפול של ה-DNA שבכרומוזומים בגרעין התא בכל היצורים החיים. הגשרים בין 2 רכיבי הסליל מסודרים במרווחים מדויקים של 10, 5, 6, 5 חומצות נוקלאידיות זה מזה. המספרים האלה, שאם מתרגמים אותם לאותיות הם בדיוק השם המפורש, רומזים על קשר חזק למקור החיים. גם הנומרולוגיה הקבלית מבוססת על מספרים. יש 10 במפת עץ החיים ויש 12 מספרים במפת תקופות החיים. וביחד יש 22 מספרים שמנהלים את האדם בדיוק כמו 22 אותיות הא"ב העברי. צירופים מסויימים נחשבים רגילים, אחרים נקראים מאסטרים (חיוביים כמו האור הירוק ברמזור שמאפשר תנועה) ואחרים קרמטיים (שליליים כמו האור האדום שעוצר אותך).

איך הנומרולוגיה הקבלית תעזור לבנך או לבתך?

כנומרולוג קבלי מקצועי אוכל לאבחן את מצבם ולאתר את הבעיה בעזרת כלי האבחון היעיל ביותר - "מפת יכולת הזוגיות" האישית שלהם. המפה מותאמת אך ורק לילד שלך, ממש ככפפה ליד. אנתח אותה עבורך על כל משמעויותיה כדי להבין בדיוק היכן המחסומים הקרמטיים שמונעים מהילד שלך להחזיק בזוגיות! אפשר להסיר את סימני השאלה ולקבל תשובות ברורות בתוך 7-10 ימי עסקים.

לאיתור בעיית הזוגיות של בנך או בתך ופתרונה...

054-6281407 שרון נריה בר-און.

 בטלפון - 054-5417948   |      בווטסאפ 054-6281407

במייל - sharonbo@012.net.il ואפשר בדף צור קשר

  • sharon neria bar on
  • 49360
  • Facebook - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© כל הזכויות שמורות לשרון נריה בר-און, ע"י artCode