אבחון מפת יכולת הזוגיות - לנשים

איך תנצחי את סטטיסטיקת הזוגיות?

הסטטיסטיקה העולמית עומדת על המספרים הבאים:

מתוך 100% זוגות נשואים, 55% מהם יתגרשו!

וגם אם זה נראה לך מוגזם, את מעדיפה להיות בחצי

שבו הזוגיות מצליחה ומאושרת!

כמה פעמים כבר ניסית?

השקעת שנים בלימודים ובקריירה שיתאימו לך במאה ה-21 ובמקביל נלחמת בשיניים למצוא זוגיות. קפצת ממערכת יחסים אחת לאחרת ולמרות שנתת את כל-כולך כדי שמערכות היחסים בהן היית יצליחו, המציאות החזירה אותך לקו ההתחלה: בלי בן זוג.

השנים עוברות...

כשאת רואה, מהצד, איך חברות שלך חיות חיים של אושר וזוגיות כשהן הופכות לנשים נשואות ולאימהות טריות, בזמן שאת מקבלת הזמנות לחתונות ובריתות. לא תמיד את מצליחה להתעלם שם מהשאלות והרמיזות במשפחה כמו "נו, מתי תמצאי מישהו?" או גרוע מכך "באירוע הבא נחגוג לך, בעזרת השם".

האם מציאת זוגיות טובה היא משימה בלתי אפשרית?!

תתפלאי. יש מה לעשות כדי להשיג לעצמך את הזוגיות המושלמת.

קוראים לזה "מפת יכולת הזוגיות" אותה בניתי במיוחד לנשים במצבך.

אבל רגע לפני שניכנס לפרטים, אסביר בקצרה את כוחה של תורת

המספרים ומהי "נומרולוגיה קבלית".

המספרים שולטים בחיינו

המדע מלמד כי כל היקום שלנו, כל מה שאנו רואים, חשים וחווים... מוגדר ע"י מספרים. למשל ברמה המולקולרית, היסודות שמרכיבים את היקום כמו חמצן, חנקן, מימן, פחמן וכל השאר בנויים מאטומים. והאטומים בנויים מאלקטרונים ופרוטונים שמספריהם מגדירים כל יסוד ותכונותיו. למדענים יש יכולת להוסיף ולהחסיר אלקטרונים ופרוטונים וכך לשנות לגמרי יסודות מסוימים ליסודות אחרים (בטח שמעת על מאיצי חלקיקים).

המספרים שולטים גם ב-DNA וגם בנומרולוגיה הקבלית

מחקרים מדעיים מהשנים האחרונות (חפשי את סרטו של דר' ישעיהו רובינשטיין ממרכז המחקר החקלאי ומכון וייצמן) גילו משהו חשוב ומפתיע על רכיבי הסליל הכפול של ה-DNA שבכרומוזומים בגרעין התא בכל היצורים החיים. הגשרים בין 2 רכיבי הסליל מסודרים במרווחים מדויקים של 10, 5, 6, 5 חומצות נוקלאידיות זה מזה. המספרים האלה, שאם מתרגמים אותם לאותיות הם בדיוק השם המפורש, רומזים על קשר חזק למקור החיים. גם הנומרולוגיה הקבלית מבוססת על מספרים. יש 10 במפת עץ החיים ויש 12 מספרים במפת תקופות החיים. וביחד יש 22 מספרים שמנהלים את האדם בדיוק כמו 22 אותיות הא"ב העברי. צירופים מסויימים נחשבים רגילים, אחרים נקראים מאסטרים (חיוביים כמו האור הירוק ברמזור שמאפשר תנועה) ואחרים קרמטיים (שליליים כמו האור האדום שעוצר אותך).

איך עוזרת לך הנומרולוגיה הקבלית?

כנומרולוג קבלי מקצועי אוכל לאבחן את מצבך ולאתר את הבעיה בעזרת ניתוח נומרולוגי מדוקדק: אולי קיימים במפתך מספרים קרמטיים מעכבי זוגיות? סביר שזה המחסום העיקרי, שעומד בינך ולבין בן זוגך העתידי! אבנה עבורך את "מפת יכולת הזוגיות" הייחודית שלך ואם אכן קיימת בעיה  אראה לך מה עוצר אותך ואייעץ לך איך לפתור אותה כדי שתוכלי לבחור טוב ולחיות טוב.

לאיתור בעיית הזוגיות שלך ופתרונה...

054-6281407 שרון נריה בר-און.

 בטלפון - 054-5417948   |      בווטסאפ 054-6281407

במייל - sharonbo@012.net.il ואפשר בדף צור קשר

  • sharon neria bar on
  • 49360
  • Facebook - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© כל הזכויות שמורות לשרון נריה בר-און, ע"י artCode