אבחון השנה האישית שלך

189.00 ש"ח

השנה האישית שלך: המפתח שלך לשינוי אמתי!

מוצא את עצמך תוהה לפעמים למה דברים לא מסתדרים? למה הם תקועים? נמאס לך כבר מצעד קדימה, שניים אחורה?

מפות בתחזית שנתית

האבחון כולל כ-12 עמודים

  1. מפת היעוד

  2. מפת האיזון

  3. מפת השנה האישית

כולנו שואפים להגשים את עצמנו, להתקדם צעד אחד צעד, לגדול ולהצליח. כולנו רוצים, כולנו מוכנים להשקיע מאמצים, וזמן וכסף ומשאבים נפשיים ואחרים כדי להשיג את מטרותינו. ולא לכולם זה מצליח, ולא תמיד אפשר לסמן על זה "וי" וזה מתסכל. למה בעצם? מה מונע בעדנו מלהגשים את עצמנו? מה מונע מאחד להתמסד ולהקים משפחה כשהוא מחליט שהוא רוצה, מאחר להרחיב את העסק ומשלישי להצליח בלימודים? הרי שלושתם רוצים בזה ומוכנים להשקיע זמן ומאמץ ומשאבים.

אז למה זה לא מספיק? מה חסר?

להיות מוכן לבאות, בלי הפתעות

כדי לענות על השאלה "מה חסר?" אני רוצה לספר לך על "שנה אישית". במילים פשוטות, שנה אישית, המתחילה ביום הולדתך, קובעת עבורך איזו אנרגיה תמלא ותוביל את השנה הקרובה. לכל שנה יש אנרגיה שלטת, והיא קובעת במה תצליח בשנה זו, במה כדאי לך להשקיע את משאביך. שנים אנרגטיות אלה מרכיבות מחזור בן תשע שנים ובו לכל שנה אנרגיה שונה לחלוטין.

לשם הדגמה, בשנה אישית מסוימת כדאי לך להשקיע בזוגיות ובמשפחה, באחרת בפיתוח עצמי ולימודים ובשלישית בפיתוח העסק. כשאתה יודע זאת מראש, כשאתה יודע באיזו שנה אישית אתה נמצא, זה מאפשר לך להתכונן ולתכנן, לצמצמם את ההפתעות והמכשולים ולממש את הפוטנציאל שלך. האין זה מה שכולנו רוצים?

 

איך שנה אישית תשנה את השנה שלך?

אם אתה אוהב לדעת דברים מראש, לתכנן ולהתכונן, ושונא הפתעות שמונעות ממך להשיג את מטרותיך, אבחון זה מתאים לך בדיוק. חשוב שתדע, תאריך יום הולדתך הוא תאריך משמעותי ביותר הטומן בחובו הזדמנויות לשינוי עצום והוא מנסה לגלות לך משהו. ביכולתו לעזור לך להתכונן כמו שצריך לשנה הקרובה ולהפוך אותה לשנה של הצלחה ענקית, לדעת בדיוק לאן אתה הולך ומה אתה מבקש להשיג, עם מינימום התקלות והפתעות.

 

כשתדע באיזו שנה אישית אתה נמצא תקבל תשובות על שאלות רבות שמטרידות אותך ואת כולנו: מתי הזמן המתאים לנישואין וזוגיות? מתי כדאי להביא לעולם ילדים? האם כדאי לי ללמוד משהו חדש השנה? האם השנה הקרובה מושלמת להרחבת העסק? ועוד רבות אחרות.

 

איך מתבצע האבחון?

זה פשוט: כל שעליך לעשות הוא לשלוח לי את תאריך הלידה שלך, שמך הפרטי ושם משפחתך ותקבל אבחון הכולל, תחזית שנתית, כך שתוכל לתכנן את השנה הקרובה שלך שהחלה ביום הולדתך האחרון ותימשך עד ליום ההולדת הבא.

 

מדובר באבחון ייחודי המתבסס על תורת נומרולוגיה קבלית וכמוהו לא תמצא בשום מקום אחר. במקום לנחש ולנסות "על עיוור", האבחון יאפשר לך לדעת במדויק מה מצפה לך בשנה הקרובה. במקום להתבסס על החלטות אקראיות, האבחון יכוון אותך ויעזור לך לגבש עמדות ותכניות לשנה הבאה. במקום להיות מופתע כל פעם מחדש, האבחון יאפשר לך להיות מוכן, ובטוח, ומאושר.

 

הענק לעצמך את מתנת הידיעה ושים סוף להתלבטויות!

רוצה לדעת האם זו שנה בה כדאי לך להתמסד ולהביא ילדים, אולי עדיף לך להשקיע בפיתוח העסק, או ללמוד משהו חדש? אולי זו שנה של יצירתיות בלתי ניתנת לעצירה? שנה אישית היא התשובה שלך!

 

יום הולדתך מתקרב? או שחגגת לא מזמן? רוצה לדעת באיזו שנה אישית אתה נמצא? התקשר אלי עוד היום, הרי מדובר בנושא שיכול לשנות את חייך בשנה הזו מקצה לקצה!

רוצה לתת מתנה לאדם קרוב או חבר מוערך? תחזית שנתית, היא מתנה מיוחדת, שלא כל אחד מכיר וכל המקבל ישמח ויאמר לך תודה.

כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הכפתור המצורף,

למלא את ההזמנה, לבצע תשלום, ומפת יכולת ההצלחה הזוגית בדרך אליך,

תוך 14 ימי עסקים, לא כולל שבתות וחגים.

אבחונים אישיים שייתנו לך את הפיתרון או הכיוון הנכון

מתקשה לקבל החלטות בתחום הלימודים, העסקים, הזוגיות או התעסוקה והקריירה? יש פתרון!


בחיים כל אחד ואחת נתקלים בצמתים רבים, ובכל התחומים. כולנו מתלבטים, שוקלים ובסוף מחליטים בלי לדעת אם החלטנו נכון, למשל:

• בזוגיות ("האם עלי להישאר בקשר הנוכחי? האם אנחנו מתאימים?")
• בלימודים ("מה עלי ללמוד בכדי למצות את הפוטנציאל שיש בי? האם שיטת הלימוד מתאימה לי?")
• התעסוקה והקריירה ("באיזה מקצוע עלי לבחור? מהו ייעודי? מה יעניק לי תגמול והנאה?")
• בעסקים ("האם עלי לצרף שותף לעסק? האם כדאי לי לעבוד עם ספק ספציפי? האם הלקוח שמולי יעמוד בהתחייבויותיו?")

זכור, רבים מתלבטים באותן שאלות כמוך, ואני מציע לך להפוך את סימני השאלה בחייך לסימני קריאה ולצעוד קדימה לעבר ייעודך ומימוש הפוטנציאל שבך.

בעזרת אבחון בשיטת הנומרולוגיה הקבלית שפיתחתי אוכל לענות עבורך על כל השאלות שמטרידות אותך. שיטת נומרולוגיה קבלית משלבת שבע תורות שונות ומאפשרת לי לקבל תמונת מצב מעמיקה ומפורטת בצורה שתעזור לך לקבל החלטות נכונות. מאחורי יותר מ-3,000 אבחונים מוצלחים ואני אומר לך בלב שלם: אבחון הצלחה בלימודים, אבחון להצלחה עסקית, אבחון התאמה זוגית וייעוץ תעסוקתי עבדו עבור אלפי לקוחות מרוצים, הם יעבדו גם אצלך.

אל תמתין, תן לעצמך את האפשרות לדלג על מכשולים מיותרים ולהתקדם צעד אחד נוסף לעבר ההצלחה שלך.

*האבחון המוכן נשלח ישירות למייל שלך. 

 בטלפון - 054-5417948   |      בווטסאפ 054-6281407

במייל - sharonbo@012.net.il ואפשר בדף צור קשר

  • sharon neria bar on
  • 49360
  • Facebook - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© כל הזכויות שמורות לשרון נריה בר-און, ע"י artCode