אבחון שלם להצלחה עסקית

400 ₪ / 550 ₪

האבחון כולל כ-30 עמודים

כולל משפיע אסטרולוגי

האבחון כולל כ-72 עמודים

כולל שלושת לוויני המספר : משפיע אסטרולוגי, טארולוגי ותנכ"י.​

 1. מפת היעוד

 2. מפת האיזון

 3. מפת עץ החיים

 4. מפת מחזורי החיים ותקופות עתידיות

 5. מפת השנים האישיות

 6. מפת הפעולות שיעזרו לצאת ממשברים

 7. מפת התיקונים – השיעורים שלך

 8. מפת היעוד והשם שלך לפי הטארולוגיה

 9. מפת ריבוע הקסם של פיתגורס

 10. מפת השיעור הקארמאטי

רוכשים אבחון מורחב ומקבלים

מפת השם לפי הקבלה - מתנה!

 1. מפת עץ החיים

 2. מפת מחזורי החיים ותקופות עתידיות

 3. מפת השנים האישיות

 4. מפת הפעולות שיעזרו לצאת ממשברים

 5. מפת התיקונים – השיעורים שלך

תוספת אפשרית ברכישה נפרדת

מפת השם לפי הקבלה - 199 ש"ח כ-28 עמודים

לרכישת מפה השם בנפרד - לחץ כאן!

אבחון שלם להצלחה עסקית

הצלחה בעולם העסקים היא דבר המורכב משלל החלטות גורליות: בחירת תחום העיסוק, השותפים, הספקים. אפילו הלקוחות. כל בחירה שגויה בתחומים אלה עלולה לייצר מכשולים רציניים בפני כל עסק, חדש או ותיק. בעיה.


אומר אתה לעצמך, הרי אין דרך לדעת מראש מי יאכזב ומי יספק את הסחורה, מי יעלה לך כספים רבים, יבזבז לך זמן ויגרום לכאבי ראש ודאגות. ואני אומר לך בלי ספק – יש דרך. שיטת הנומרולוגיה הקבלית שפיתחתי והאבחון הייחודי להצלחתך העסקית יעשו זאת עבורך ואני אומר זאת בביטחון של אדם שביצע אלפי אבחונים מוצלחים!
במסגרת אבחון המתקדם להצלחה עסקית אבצע עבורך אבחון אישיות נומרולוגיה קבלית שיעזור לך להכיר את עצמך טוב יותר ולהבין טוב יותר איזה מנהל אתה, מה מאפיין אותך, מה מניע אותך ומה מרתיע אותך.


האבחון יספק לך כלים שימושיים שיעזרו לך בעסקים כמו תרשים של מפת עץ החיים שלך, סקירה מקיפה של אישיותך, עשרה מפתחות להצלחה זוגית המתאימים לך אישית, המלצות להתמודדות עם משברים ועוד. הכל כדי לייצר הצלחה עסקית ולהגדיל את שורת הרווח שלך.
בנוסף למפת האישיות אספק לך גם את מפת כישוריך, מפת תקופות החיים, פירוט מלא של תשע השנים האישיות הקרובות, סיכום האבחון והמלצות וכן חומר העשרה הכולל קריאת היעוד לפי הטארולוגיה ואת מטריצת פתגורס ומטריצת השיעור הקרמאתי. ארגז הכלים הזה יספק לך תובנות מעמיקות לגבי ייעודך העסקי, חזקותיך וחולשותיך.


רגע! זה לא הכל! במסגרת האבחון תקבל ניתוח אותיות "מלך" - מקומן של האותיות למעשה קובע את השפעתן על השם שלך. אותה אות במיקום שונה נותנת משמעות אחרת לשם. הקבלה משתמשת במונח "מלך", ראשי תיבות של "מוח" (המייצג חשיבה), "לב" (המייצג רגשות) ו-"כבד" (המייצג בריאות ויכולת שחרור כעסים).
 
ובנוסף אאבחן את שמך לפי "אות לאות תביע אומר" – היחס המופלא בין אותיות שמך על פי הקבלה טומן בחובו את הסודות הכי כמוסים. את הסודות הללו אגלה לך, באמצעותם תוכל לזהות טוב יותר הזדמנויות, סכנות, ומכשולים. הרי לזה מייחל כל בעל עסק!

את כל הכלים הנפלאים והמועילים הללו, ועוד רבים אחרים (פסוק מגן לפי שמך, משמעות היסודות בשם ועוד ועוד) תקבל במסגרת האבחון השלם. אז שים סוף להתלבטויות ופתח את הדלת להצלחה – היא כבר כאן ממש מעבר לפינה! כל שנותר לך הוא ליצור עמי קשר.האבחון ישלח עם סיומו ישירות למייל שלך.

כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הכפתור המצורף,

למלא את ההזמנה, לבצע תשלום, ומפת יכולת ההצלחה הזוגית בדרך אליך,

תוך 14 ימי עסקים, לא כולל שבתות וחגים.

 בטלפון - 054-5417948   |      בווטסאפ 054-6281407

במייל - sharonbo@012.net.il ואפשר בדף צור קשר

 • sharon neria bar on
 • 49360
 • Facebook - Black Circle
 • Blogger - Black Circle
 • YouTube - Black Circle

© כל הזכויות שמורות לשרון נריה בר-און, ע"י artCode