איך בוחרים מקצוע לחיים?  

אבחון נומרולוגי קבלי – המפתח שלך להצלחה!

אין לך מושג באיזה מקצוע לעסוק? רוצה שינוי כי לא בא לך ללכת לעבודה? אבחון נומרולוגיה קבלית לבחירת מקצוע שפיתחתי הוא יסודי, פרטני, ייחודי ומיוחד רק לך. לאחר מאות אבחוני ייעוץ קריירה והכוונה לחיילים משוחררים ולמועסקים שביצעתי, אני (והם) יכולים לקבוע: האבחון קולע! אני מצייד אותך בכלים מעשיים להשגת המטרה ובעלות נמוכה משמעותית ממחיר אבחון הכוונה לחיילים משוחררים.

הנומרולוגיה קבלית עובדת בפשטות עבורך...

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור

ואפשר גם בטלפון - 054-6281407 או במייל - sharonbo@012.net.il

איך האבחון שינה את חייו של יהודה...

שלום שרון,
אם לא אתה כנראה שגם היום הייתי ממשיך לקום בכל בוקר בלי חשק, ללכת לעבודה שפוף, איטי, מרוקן, להיות "חמוץ" בפנים בנשמה וכלי הסביבה. באתי אליך שתכוון ותייעץ מה לעשות, ומצאתי את עצמי מגלה דברים שקיימים בי ומעולם לא חשבתי שהם אכן שם. פרסת בפני את מפת האישיות שלי, כיוונת לתחומי עיסוק שונים בתכלית ממה שעשיתי עד כה, דייקת כמו חץ בול למטרה וכיום יש לי עסק עצמאי, ובעיקר, יש לי את עצמי מחדש: מחויך, צוחק, מלא באנרגיה ורצון לעשות, נהנה מהעיסוק שכיוונת אותי אליו וגם... כן... גם מרוויח יפה לפרנסתי.
אתה הכתובת לכל מי שמחפש הכוונה מקצועית, בחירת תחום עיסוק מתאים, או שינוי קריירה.
יהודה בנימיני

ועזר לבן של יהושע...

מר בר און שלום,
בני השתחרר לא מזמן משירות צבאי. ככל אזרח טרי גם הוא התחבט בשאלה "מה הלאה?" חיפשתי בגוגל מישהו שעוסק בהכוונת חיילים משוחררים והגעתי אליך. שמו של בני, תאריך לידתו ושמו ההורים הספיקו לך כדי להגיש אבחון מדהים!!! אפילו אנחנו הופתענו כמה תכונות ויכולות יש לבני ואשר לא ידעתי עליהן. עשית לו סדר בראש וגם בחיים. כיוונת אותו ללימודי מקצוע שיושב עליו בול ואף תחום עיסוק שמתאים במיוחד לו. בנוסף האבחון כלל צרור של עצות וטיפים שיישומן פשוט העלה את הילד על דרך המלך. אני אסיר תודה לך.
יהושע תדהר

 בטלפון - 054-5417948   |      בווטסאפ 054-6281407

במייל - sharonbo@012.net.il ואפשר בדף צור קשר

  • sharon neria bar on
  • 49360
  • Facebook - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© כל הזכויות שמורות לשרון נריה בר-און, ע"י artCode