האם הזוגיות שלך מתאימה לך?  

האם כדאי לך לבחון את המערכת הזוגית הקיימת או החדשה? ולחסוך את האכזבות! הרוב אמרו "כן".

קל לבדוק מחשב לפני קניה, נכון? יש מפרט, יש מחיר, תכונות, ביצועים והתאמה לצרכים ואפילו חוות דעת של רוכשים אחרים. זה לא קורה כשבאים לבדוק זוגיות. ניסית לשמוע את אלה שכבר השתמשו ב"מוצר" בעבר?

הזוגיות שלך חשובה מכדי להסתמך רק על תחושות או רכילות. כדי לוודא שמצאת את בת או בן הזוג הנכון והמתאים ורגע לפני החלטות קשות, פשרות וויתורים, אכזבות וכאבים, הולכים על קיצור דרך: האבחון נומרולוגיה קבלית לבדיקת הזוגיות. האבחון הזה שיצרתי הוא יסודי, דיסקרטי ומיועד רק לזוגיות שלכם.

ללכת על בטוח בבדיקת הזוגיות

האבחון נומרולוגיה קבלית לזוגיות מדויק כי הוא מסתמך על בדיקת התאמה זוגית לפי תאריך לידה, התאמה זוגית לפי שמות ומצליב עוד 7 ערוצי אבחון שונים (אסטרולוגיה, נומרולוגיה, סוד האותיות, קלפי טארוט, עץ החיים הקבלי, ספר יצירה ופרשת השבוע). כל תורה בוחנת את ההתאמה מעומק אחר ומזווית שונה וביחד מתגבשת תמונת התאמה לזוגיות מושלמת, מקיפה ומדויקת יותר מכל אמצעי אחר.

רבים מ- 3000 האבחונים המדויקים שביצעתי עסקו בהתאמה זוגית ולפעמים תוצאות האבחון מפתיעות:

שרון הצלת אותי...
האהבה פרחה, הכל נראה ורוד ומבטיח עד שהתגלה הרמז הראשון שהביא אותי אליך. נתתי לך את השמות שלי ושל המיועד, תאריכי לידה ואז התבררו שני דברים. האחד שיש לנו המון מן המשותף וסיכויים מעולים להתאמה מושלמת. השני, ואת זה גילית בעזרת האבחון נומרולוגיה קבלית המורחב, שבן זוגי הוא עבריין לא קטן. תרגילי עוקץ והימורים הם חלק בלתי נפרד מחייו. כל זה התגלה כאמיתי לגמרי כשבדקתי במציאות את שאמרת לי עליו באבחון. אתה שלחת לי גלגל הצלה ועל כך אני אסירת תודה.
מעדיפה להישאר בעילום שם.

רק אתה, שרון, יודע במי ובמה מדובר

 

כשמעמיקים באבחון הזוגיות מתגברת על השטחיות

"אני בן מזל עקרב, זוגתי בת מזל דלי. מאז שאנחנו יחד כל הסובבים אותנו חוזרים על המשפט: "דלי ועקרב? איך זה עובד יחד?" לא יודע איך זה עובד אבל עובדה אנחנו מסתדרים יפה. למרות זאת, לפני שהצעתי לה להיות אשתי פניתי אליך לבדיקת התאמה זוגית לפי תאריך הלידה. עשית את הבדיקה וכדי להרגיע אותי לחלוטין עשית אבחון נומרולוגיה קבלית מלא. מעניין. בניגוד לדעת הרווחת, מסתבר שיש עקרבים ודליים שביחד מסוגלים להזיז הרים וגבעות. וכך הרווחתי בת זוג מדהימה. הכול בזכותך, בזכות האבחון המיוחד שלך והעצות הכל-כך מעשיות ובונות."
תודה לך מקרב ליבי
הנשוי באוש​ר

בדיקת התאמה זוגית לזוגות ותיקים

בחיבור בין שני בני זוג – בעצם, בין שני עולמות, מאפיינים, תכונות וקווי אופי - יש הרבה מן הנסתר שחלקו מתגלה בחלוף הזמן. אבחון ההתאמה הזוגית נועד לא רק לבניית זוגיות עתידית אלא גם לתיקון וחיזוק זוגיות קיימת. הרי רבים נכנסו לקשר זוגי ללא בדיקה מקדימה. כך, כשחולפות השנים פתאום יושבים בני הזוג ולא מוצאים סיבה להיות ביחד. אין נושאים משותפים, אין התאמה ומחלוקות יש בשפע.

מפתיע ככל שזה נשמע אבל אבחון ההתאמה הזוגית שאני מבצע מאפשר לי להראות לבני הזוג כיצד להבין ולשפר היבטים רבים בזוגיות שלהם, למצוא את קווי ההתאמה ולכוון אותם חזרה לדרך המלך. ויש עוד יתרון: לא חייבים ללכת לייעוץ זוגי. על פי תוצאות האבחון, אני מצרף גם כלים מעשיים לשיפור ובניית זוגיות.

 בטלפון - 054-5417948   |      בווטסאפ 054-6281407

במייל - sharonbo@012.net.il ואפשר בדף צור קשר

  • sharon neria bar on
  • 49360
  • Facebook - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© כל הזכויות שמורות לשרון נריה בר-און, ע"י artCode