054-6281407

  • Facebook - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

הספרים שלי

מאז בריאת העולם, מיד לאחר חטא עץ פרי עץ הדעת והגירוש מגן העדן, אנו, בתור יוצאי חלציהם של אדם וחווה, מתמודדים עם החיפוש הנצחי אחר האושר. האושר שיוביל אותנו אל המנוחה והנחלה שבנפש, האושר שיוביל אותנו חזרה אל גן העדן.

משה רבנו, זכה להנציח לראשונה את הוראות ההפעלה בדרך אל האושר. עם השנים, נכתבו אין ספור פרשנויות והלכות בנוגע לאותה תורה קדושה שניתנה בסיני. כיום קשה לנו לזהות את אותו צופן אלוהי שמוביל אל האושר. סדרת הספרים שלי, מהם ניתן "לטעום" פה באתר ללא סכנת גירוש, מציעים מגוון דרכים לפענוח הדרך אל האושר.

​אני מזמין אותך לצאת למסע מופלא בין קלפים, אותיות ומספרים. בואו לגלות את הסודות שמחכים לכם בין דפי הספרים.

הַקְּלָפִים הַמְּדַבְּרִים (2009)
"הקלפים המדברים" הוא סיפורם של או ושר – שני ילדים שיוצאים לחפש אושר, ובדרך פוגשים טיפוסים שונים המוצגים על ידי 22 דמויות קלפי טארוט (השוטה, הכוהנת הגדולה, וכו'). הדמויות הללו מלמדות את או ואת שר לשפר את חייהם.
כשהקלף והמספר נפגשים (2013)

הספר שלפניך יסייע לך להבין מי אתה, מהו ייעודך בחיים, ובעזרת אלו תכונות אופי וחזקות תגיע אליו, ומהן החולשות, שעלולות למנוע ממך את מימוש הייעוד?

הספר יסייע לך להבין גם באיזה מקום בחיים אתה נמצא – באיזה יום אישי ובאיזו שנה אישית, ובהתאם – מה מתאים לעשות בזמן זה –  מבחינה אישית, מבחינה כלכלית ומכל בחינה אחרת, וממה מוטב להימנע בתקופה זו.

מִסְפָּרִים מְסַפְּרִים

סקרנים לדעת כיצד נוצרו המספרים וכיצד בכוחם של המספרים להפוך לחברים המסייעים לכם בחיים?

בין דפי הספר תוכלו לגלות

מהו התדר והמשמעות האנרגטית והרוחנית של כל מספר ומספר

מי הם מספרי המאסטר ה"כל יכולים..."  

מהן סגולותיו האוניברסאליות של המספר 7

ועל  הקשר הסודי בין האותיות למספרים

טארונומרולוגיה כשלוגיקה מפלרטטת עם מיסטיקה

האם אני במקצוע הנכון? מה מתאים לי ללמוד? מתי כבר תהיה לי זוגיות? ומה עם הבריאות? כמו רבים, בודאי מצאת את עצמך עם פה פעור מתדהמה כשנפרסה לפניך מפת קווי האופי, החוזקות, היכולות שמאפיינות את אישיותך, ובעיקר התשובה בנוגע לייעוד שלך. על אחת כמה וכמה כשניתנו לך גם מועדים כמו 'בעוד שנה צפויה חתונה'.

הספר  'טארונומרולוגיה - כשלוגיקה מפלרטטת עם מיסטיקה' ייתן לך כלים לענות על כל השאלות בכוחות עצמך, וכך, לסלול את דרכך בחיים מחודד ומפוקס, עם מלוא האנרגיה להשיג ולשפר מתוך העוצמות שנתונות בך.

נומרולוגיה קבלית

הספר 'נומרולוגיה קבלית', מאפשר לך, בכל זמן נתון, לבצע אבחון אישי לעצמך, צעד אחר צעד, ולהשיג שיפור באיכות חייך. הפנמת הכתוב ויישומו יקדמו אותך אל עבר הצלחה אישית, במהירות וביעילות רבה וכוכבך ידרוך בכל בחירה

ודרך שתבחר.

טארולוגיה – מסע אל ההארה

הקבלה היהודית מלמדת שעל כל אדם שומרים מלאכים. אותם מלאכים שומרים אינם מתקשרים במילים, אלא באמצעות תחושות ומסרים.

קלפי הטארוט הם כלי אשר באמצעותו ניתן לתקשר עם אותם מלאכים ולבקש מאיתם להראות לנו את הדרך. ספר מקיף זה מלמד כיצד לקרוא בקלפים, ומהי המשמעות הנסתרת של כל קלף.

הנומרולוגיה בתנ"ך וביהדות

בספר זה נעשה חיבור מיוחד בין הנומרולוגיה לבין הקודקס האנושי הטמון בפסוקי התנ"ך המתארים את עשרת הדיברות ומספר באיזו שפה נברא העולם. בנוסף מובאים ניתוחי מפות עץ החיים הקבלי של שלל אישים מפורסמים בתנ"ך וביהדות, מאברהם אבינו, המשך במשה רבנו, דוד המלך ושלמה המלך עד הרמב"ם והרבי מילובוויטש.

 

כמו כן מוקדש פרק שלם למאורעות שחלו במאות האחרונות כשגם הם, המאורעות הללו מנותחים בראי הנומרולוגיה.

מולטימדיה

לא נמאס לך לנחש בנושאים הכי חשובים? למשל בזוגיות? משפחה או עסקים?

עד כמה אתה מרגיש שאתה צועד צעד בטוח בתחומים הללו? אם לפעמים אתה מרגיש שאתה זקוק לעזרה, למבט מעט מעמיק יותר על הדברים שמעסיקים אותך, על הייעוד שלך בחיים, על ההחלטות שאתה מקבל אז יש לי את הפתרון המושלם עבורך.
את התשובות לכל השאלות שמטרידות אותך בנושאים אלו תמצא בערכות ה-CD וה-DVD שיאפשרו לך ללמוד להשתמש בסוד פרד"ס האותיות הקבלי כדי לענות על כל השאלות שמטרידות אותך בצורה חדה, ברורה ומהירה. סקרן? רוצה לדעת עוד? הקלק עכשיו ותקבל את כל המידע.

התאמה זוגית

סוד האותיות והשמות

איך לפענח כל אדם וכל שם

התאמה זוגית

חלק א'

תקשורת משפחתית

סוד האותיות והשמות

איך לפענח כל אדם וכל שם

תקשורת משפחתית

התאמה עסקית

סוד האותיות והשמות

איך לפענח כל אדם וכל שם

התאמה עסקית

חלק א'