נומרולוגיה קבלית

נומרולוגיה קבלית היא כלי יעיל ביותר לאבחון עצמי שפותח על-ידי גדולי חכמי היהדות.

לכל אדם יש מפת חיים אישית אשר מבוססת על ניתוח שמו, שמות הוריו ותאריך הלידה. ספר הדרכה זה מלמד באופן מקיף כיצד לנתח את מפת החיים האישית על מנת לסייע לנו להתגבר על קשיים וחסמים בעבודה, בעסקים, בחיי הזוגיות ובהתלבטות לגבי בחירת שם לתינוק.

כל אדם מורכב, מתכונות, כישורים, חלומות וצמתי חיים המיוחדים רק לו. ככל שהאדם יכיר את עצמו טוב יותר, ידע במה הוא מוכשר, מה כדאי לו לחזק, מהם צרכיו האמיתיים ומהי הדרך המתאימה ביותר, דרכה יוכל להשיג כל דבר שרק ירצה ולמצוא את חלקת העולם השמורה רק לו.

הספר 'נומרולוגיה קבלית', מאפשר לך, בכל זמן נתון, לבצע אבחון אישי לעצמך, צעד אחר צעד, ולהשיג שיפור באיכות חייך. הפנמת הכתוב ויישומו יקדמו אותך אל עבר הצלחה אישית, במהירות וביעילות רבה וכוכבך ידרוך בכל בחירה ודרך שתבחר.

זהו ספרו ה-5 של שרון. שרון, הוציא עד כה לאור 4 ספרים.

הקלפים המדברים- מסע התם אל ההארה

כשהקלף והמספר נפגשים-מעגל החיים הטארונומרולוגי,

מספרים מספרים,

טארונומרולוגיה – כשלוגיקה מפלרטטת עם מיסטיקה.

 

שרון, מרצה ומעביר סדנאות רבות בנושאים אלו. משנת 2012, הוא משדר באופן קבוע בקול ישראל הרשת החינוכית, רדיו 106FM , רדיו קס"ם במכון הטכנולוגי בחולון, את תכנית הרדיו "אות לאות תביע אומר".

 

בתכנית הוא מארח יוצרים, בעלי עסקים ואנשים פרטיים המספרים את סיפורם, כאשר במהלך התכנית שרון חושף באוזני המאזינים ואורחיו את ניתוח המפה האישית של המתראיין לפי האבחון ששרון מכין מבעוד מועד. 

 בטלפון - 054-5417948   |      בווטסאפ 054-6281407

במייל - sharonbo@012.net.il ואפשר בדף צור קשר

  • sharon neria bar on
  • 49360
  • Facebook - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© כל הזכויות שמורות לשרון נריה בר-און, ע"י artCode