עדויות

 •  דן כנר ופר' גדעון גרייף – "ימי הקסם של הרדיו" עם דן כנר ופרופ. גדעון גרייף "אות לאות תביע אומר "

"אות לאות תביע אומר " 05.02.2018 בין 11:00 ל 14:00 תוכנית עם שני אנשי רדיו בכירים, פרופ' גדעון גרייף ודן כנר, אשר החלו את דרכם הרדיופונית בגלי צה"ל והפכו להיות מאבני הדרך בעולם הקסום של הרדיו, מורים ומדריכי דרך להרבה אנשי רדיו. דן כנר וגדעון גרייף הם חלק מאושיות תרבות הרדיו ותולדותיו בערוצי הרדיו הארציים והאזוריים במדינת ישראל.

   לקריאת העדות המלאה לחצו על הקישור 

 •  דר' אברהם חולי – יזם למצוינות לאומית "אות לאות תביע אומר "

ד"ר אברהם חולי - מתודולוג מומחה בהטמעת תרבות של: מזה 30 שנה, אברהם שואף, ומטמיע בארגונים שונים שני מתודולוגיות: מצוינות לארגון ואיכות ללקוח. אברהם אומר כי: "העולם העסקי המודרני מאופיין מזה שנים רבות בחתירה ל"מצוינות ארגונית" ויצירתיות.

   לקריאת העדות המלאה לחצו על הקישור 

 •  עליזה ז'וק – עיתונות בטעם של פעם "אות לאות תביע אומר "

"אות לאות תביע אומר " 20.12.2017 בין 11:00 ל 14:00 עם עליזה ז'זק שחגגה את יום הולדתה ואת בחירתה ליושבת ראש האיגוד הישראלי לעיתונות תקופתית. עליזה פעילה כבר למעלה מ-30 שנה באיגוד בתפקידים שונים ובעשייה מרובה. הבחירות התקיימו אחרי שיו״ר האיגוד יוסי פרנקל ז״ל נפטר באופן פתאומי.

   לקריאת העדות המלאה לחצו על הקישור 

 •  גדעון גרייף – ממוזיקה ורדיו להנחלת השואה "אות לאות תביע אומר "

זכיתי לחוויה רדיופונית, רוחנית ורגשית אדירה בתוכנית הרדיו  של שרון נריה בר און. בימינו ככל הנראה כבר לא קיימות תוכניות רדיו כאלה: מושקעות, מוקפדות, מעשירות מכל בחינה שהיא, המעניקות למאזין עומק אינטלקטואלי, מסרים ערכיים וחומר למחשבה.

   לקריאת העדות המלאה לחצו על הקישור 

 •  05/10/2016  רדיו קסם הרשת החינוכית של קול ישראל על ה"מאבחן" שרון נריה בר-און

       שרון נריה בר-און  ,הינו מפיק ,עורך ומגיש תכוניות ברשת החינוכית ,רדיו קסם. הממוקמת במכון הטכנולוגי בחולון ,FM 106

       (קול ישראל הרשת החינוכית) מזה כחמש שנים ,תחנה אותה אני מנהל שנים רבות.

   לקריאת העדות המלאה לחצו על הקישור 

 • תובנות והארות בעקבות אבחון נומרולוגיה קבלית עם ה"מאבחן" שרון נריה בר-און

       האבחון משקף ומעצים בצורה חד משמעית עוצמות באישיותי שאני מודעת להן אך מעבר לכך מדגיש גם עוצמות אחרות שהייתי מודעת להן פחות

       ועל ידי כך מעצים את יכולתי לפעול במשולב בכיוון בו בחרתי. 

   לקריאת העדות המלאה לחצו על הקישור 

 • רשמים מ"חגיגה ברדיו" עם שדרן הרדיו המאבחן נומרולוגיה קבלית שרון נריה בראון.

       הוזמנתי לכבוד יום הולדתי להתנסות ב"חגיגה ברדיו". שרות קונספט חדשני.


  לקריאת העדות המלאה לחצו על הקישור 

 • שרון היקר,
  שמחתי להתארח בתוכנית הרדיו שלך, ואני שמח לכתוב לך, שאתה
  בן דודך איציק בן אהרן

  לקריאת העדות המלאה לחצו על הקישור​  

 • שרון שלום,

      ברצוני להודות לך על התכנית "לביאות בעסקים" הן על ההכנה היסודית והן על הביצוע בפועל.
      התחקיר שעשית מולי היה מקצועי, יסודי ומכוון מטרה עם שאלות שגרמו לי לחשוב דבר אשר

      ללא ספק היווה הכנה טובה מאוד לתכנית.
      בתוכנית עצמה היינו 4 לביאות אמיתיות. היכולת שלך לנווט בין כולנו , לשאול כל אחת את

      השאלות המדויקות וחלוקת הזמן בין הדיבור למוסיקה הפכו את התוכנית למהנה ביותר.
      האבחון שעשית לי ולאחרות היה מרגש והשאיר אותנו פעורות פה, ההסבר שלך לכך היווה

      לכולנו השראה לעתיד.

      תודה ויישר כח!

      בברכה,

      עפרה פסל

                                                             

                                                                           

 • שרון, 
  חבל שלא הכרתי אותך קודם !!!
  כבר פניתי בעבר לקבליסטים ונומרולוגים, אבל מעולם לא זכיתי לאבחון כל כך מקיף, מעמיק, מאיר עיניים ולב.
  מעולם לא שיערתי שיש בי את התכונות, קווי האופי והיכולות כפי שפרסת בפני בעקבות האבחון המיוחד כל כך שאתה עושה. מעבר לתמונה המדויקת של האני הפנימי שלי, הופתעתי לקבל גם מגוון של טיפים, הכוונות  וכלים להתמודד עם העניין שלשם פתרונו פניתי לעזרתך.
  ולא פחות חשוב - את האבחון עצמו ואת ההכוונה - קיבלתי באוגדן כתוב ומסודר. בעבורי זהו יתרון עצום שכן בכל הזדמנות אני  חוזר וקורא את הכתוב ויוצא מעודד ומחוזק.
  שלך בהערכה ובתודה רבה
  פ.ק. מנתניה

 • תודה, תודה, תודה
  שרון שלום רב,
  הגעתי אליך בעקבות המלצת חברה, כולי ספקות ורגשות מעורבים. היום, אני מבינה ויודעת להעריך עד כמה תרם לי האבחון שעשית. פתחת לי כל כך הרבה חלונות נפש שהיו סגורים, הארת לי כל כך הרבה מסלולים שחשבתי שהיו חסומים. מאז קיבלתי את האבחון בכתוב, אני קוראת בו כל יום כאילו היה מנטרה, מיישמת ומתפתחת הן ברמה האישית והן ברמת ההתנהלות העסקית שלי.
  תודה, תודה, תודה
  ל. ש. מבאר שבע

 • לשרון נריה בר-און שלום רב,
  אין ספק, לא קל לבחור כיוונים בחיים בכלל ותחום לימודים בפרט. לכן, במקום להשקיע בלימודים שנראים לי כמתאימים ולגלות שלא כך הוא, העדפתי להשקיע דווקא באבחון הכוונה וייעוץ. אחרי שקיבלתי את המלצותיו של מכון מוכר להכוונה תעסוקתית, הרגשתי שזה עדיין לא זה, ואז פניתי אליך. לא להאמין איך בעזרת שם, תאריך לידה ושמות הורים בלבד הצלחת לשרטט מפה כל כך מדויקת של האישיות שלי, תכונות בולטות, קווי אופי, העדפות, התאמות ולבסוף לכוון אותי למקצוע שיושב עלי כמו כפפה ליד.
  יישר כוח וכן ירבו כמוך 
  נ. בן דוד

 • המלצה חמה!
  פגישה מרתקת ומרגשת ביותר, ובעיקר אבחון עסקי מעל ומעבר לציפיות. מנומק, מדויק וחד, שרון פרס בפני את הכישורים, תחום ההתמחות המתאים, וכיוון לאיזה כיוון עלי לפנות. שרון אישש וחיזק דברים שידעתי ואף הביא זוויות הסתכלות חדשות בנוגע להתנהלות שלי בתחום עיסוקי.
  הרגישות והידע המקצועי והמעמיק של שרון העניקו לי מתנה שלא תסולא בפז. כל מי שרוצה להתמקד ולהתקדם עסקית ואישית – אני ממליץ בחום - שיפנה לשרון נריה בר-און. זוהי מתנה מיוחדת ומרגשת ובעיקר יעילה וממקדת לכל בעל עסק קטן כגדול. מעתה ואילך שרון הוא "טארונומרולוג הבית" שלי לכל התלבטות, שאלה וחיפוש אחר פתרון ותשובה.
  י"ש

 • לשרון נריה שלום,
  אני מבקשת לנצל את מכתב התודה שלי אליך ולייחד אותו להמלצה חמה. כי פרטי המקרה שלי לא חשובים כמו התוצאה. פעם אחת הצלת אותי ופעם שנייה בנית אותי. הכול בעזרת האבחון להתאמה זוגית שעשית בשבילי. הצלת אותי מבן זוג שחשבתי שהוא "המיועד" לי והתברר שהוא "מועד" לפורענות. בנית אותי מחדש עם האבחון המדהים והמאלף שאתה עושה ושרטטת את דמותו של מי שמתאים לי מבחינת קווי אופי, תכונות ואישיות. אתמול קבענו תאריך והדבר הראשון שמצאתי לנכון לעשות הוא לשלוח לך מכתב תודה והמלצה חמה" כל מי שרוצה התאמה זוגית בריאה וטובה חייב לפנות אליך".
  שולמית. ב. מירושלים

 • מכובדי,
  אני נמנה על המגזר החרדי, וכפי שידוע לך, אצלנו,  בחירת והתאמת שם לתינוק שנולד הוא עניין מהותי וחשוב במיוחד.
  הופתעתי כשדווקא רב הקהילה, אליו פניתי לעצה,  הפנה אותי אליך. הופתעתי עוד יותר לקבל את האבחון הכול כך מקיף, יסודי ומעמיק. אבחון שלא מותיר פתח לספקות, ומכוון במדויק אל השם הנכון והמתאים מכולם.
  בשמי, ובשם משפחתי אני מודה לשניים: לרב שמחל על כבודו והפנה אותי אליך וכמובן לך על התאמת השם המוצלחת. אין ספק שעשית חיל ועוד תעשה כי אני מרבה להלל ולשבח את פועלך.
  בכבוד רב
  מ. דוד, באר שבע

 • שלום לך איש יקר,
  זו לא לשון מליצית אלא אמת לאמיתה – הצלת את חיי. ביצעת בעבורי אבחון, הגעת למסקנה שעלי לעשות שינוי שם, הצבעת על השם שהיה צריך להינתן לי ביום היוולדי ומאז... חיי השתנו ללא הכר. כל מה שהיה קשה הפך לקל, דלתות החלו להיפתח בפני, לא עוד הקושי של סחיבת עגלת חיי בעלייה, בכוח, במאמץ, בזיעה. מי היה מאמין ששינוי שם עושה את כל אלה.
  תבורך מגיעה לך כול מחמאה שאפשר לתת וכל המלצה שאפשר להמליץ. אתה מקצוען אמתי.
  שלך לעד
  י. ד. קורן מרמת אביב

 • לידידי היקר מפז,
  בוודאי בפרשת השבוע שלך כתוב בין השורות שייעודך בחיים הוא לעזור לאחרים, לפקוח עיני עיוורים ולהנחות טועים אל דרך המלך. כך עשית כשבאתי אליך עם דילמה בתחום האישי. נכנסתי תוהה ושואל ויצאתי יודע וממוקד מטרה. חשבתי שזה יהיה תהליך ארוך ומורכב ואילו אתה, פתחת וקראת בפרשת השבוע שלי ומצאת את הכלים שיכוונו אותי לפתרון מהיר, מדויק וקל ליישום.
  שלך לעד
  עידו מ. כרמיאל

 • מר בר-און שלום,
  פניתי אליך סקפטי.  מודה, מעולם לא הייתי חסיד ומאמין של תורות כמו טארוט, קבלה, סוד אותיות ומעולם אף לא שמעתי את השם ספר יצירה. 
  אבל תוצאות האבחון שעשית התבררו ככל כך מדויקות, נכונות ומועילות עד שלא נותר לי אלא לפקוח עיניים ולהבין שיש עולמות נסתרים ואשר אתה הולך בהם כאילו הכול מואר בפניך. עזרת לי באחת ההחלטות החשובות בחיי (רק אתה יודע במה המדובר) וטוב שהקשבתי רק לך ולא התפתיתי לכל היועצים שרצו באמת לכוון אך חסרו את הכלים שלך יש. 
  יישר כוח ושא ברכה ותודה
  אהרון

 • שלום שרון
  רוב החברים שלי פנו עם השחרור ליחידה להכוונת חיילים משוחררים. כלומר, אלה שלא נסעו לדרום אמריקה.  אני פניתי אליך בעקבות המלצת חבר שכבר קיבל ממך הכוונה למקצוע. בעוד החברים שלי ישבו שעות על גבי שעות במבחנים, ענו על שאלונים, פגשו יועצים – אני הייתי צריך לתת לך רק שם, תאריך לידה ואת שמות ההורים. האבחון שלך פתח בפני עולם ומלואו של תחומי עיסוק, מקצועות שמתאימים במיוחד לי והמון טיפים ועצות שהיה מאד קל ליישם. יש רק דבר אחד שלא סיפרתי לחברים שלי עליך, העניין  הכספי. אם הם יידעו שאצלך האבחון עולה פחות מעלות ההכוונה לחיילים משוחררים... חבל לי על הזמן.
  תודה רבה לך
  עומרי ס.

 • מי היה מאמין
  כל החיים חשבתי שאני טיפוס אנליטי, קר רוח, מקבל החלטות על בסיס נתונים, לא מערבב רגש ועסקים. אז חשבתי. התלבטתי בבעיה, באתי אליך לייעוץ, פתחתי בקלפי הטארוט שפרסת בפני וקיבלתי ממך את התמונה האמתית של מי אני בעצם. חשפת בפני את העולם הרגשי ואת עוצמת הדמיון שטמונים בי ואשר לכאורה היו רדומים. פשוט הכפלת את העושר הפנימי שלי כאדם.
  חבל שלא נפגשנו קודם.
  כמה דברים טובים הייתי מרוויח כמה תוכן הייתי מוסיף לחיי 
  שלך
  אהוד תמיר

 • שלום שרון
  עשית לי סדר בחיים!!! הייתי במקום מאד נמוך בחיי. נראה היה ששום דבר לא מסתדר. הכול מושג, אם מושג, בקושי ובמאמצים. אלה הרגעים בהם אדם, גם הספקן מכולם, מוכן לקבל עזרה מכל כיוון גם אם מדובר בתחומים מיסטיים כמו נומרולוגיה, קבלה או פתיחה בקלפי טארוט.
  ללא צל שספק אתה "המאבחן". ביצעת עבורי אבחון מקיף, מלא, פרסת את מפת חיי, כיוונת, יעצת, פתחת בפני דלתות לדרכים חדשות, נתת לי קשת רחבה של כלים ישימים להשגת כל יעד ומטרה.
  תודה, תודה, תודה
  לימור אבני

 • למאבחן
  גילית לי עולם ומלואו. עלי, על האישיות שלי, על התכונות, דברים שאני לא ידעתי על עצמי. חיזקת אותי, הארת את עיני, פתחת לי דלת לדרך חדשה, מוצלחת, מהנה ומספקת. והכול מתוך אותיות שמי. עד שלא רואים ומתנסים קשה להאמין, אבל כשזה קורה, אי אפשר להישאר אדישים. ואתה שרון, אתה גורם לדברים לקרות. מי היה מאמין שאותיות אוחזות בכל כך הרבה כוח והשפעה. איזה מזל שהגעתי אליך. אין ספק,  בעקבותיי יבואו עוד הרבה כי הפכתי לממליץ חם שלך.
  בכבוד ובתודה 
  ישראל א.

 • מר בר-און היקר,
  אני מבקש לצייד אותך במכתב המלצה חמה ונותן לך את הרשות המלאה לפרסם אותו באתר שלך או בכל מקום אחר. מגיע לך! אתה ציידת אותי בכלים להצלחה בחיים ואני חושב שזה המעט שאני יכול לתת לך בתמורה. לכל אדם יש עליות ומורדות. אני הייתי במעמקים יותר מדי זמן. לא היה תחום שפניתי אליו ונחלתי בו הצלחה. עד שפגשתי אותך. עשית אבחון מקיף, מדויק ומדהים. נתת לי הכוונה, ייעוץ וכלים לטפס במעלה הסולם ולצאת מהבור.
  מעכשיו, אתה ה"מצפן" שלי לחיים.
  משה חמו

 • שלום שרון,
  אם לא אתה כנראה שגם היום הייתי ממשיך לקום בכל בוקר בלי חשק, ללכת לעבודה שפוף, איטי, מרוקן, להיות "חמוץ" בפנים בנשמה וכלי הסביבה. אתי אליך שתכוון ותייעץ מה לעשות, ומצאתי את עצמי מגלה דברים שקיימים בי ומעולם לא חשבתי שהם אכן שם. פרסת בפני את מפת האישיות שלי, כיוונת לתחומי עיסוק שונים בתכלית ממה שעשיתי עד כה, דייקת כמו חץ בול למטרה וכיום יש לי עסק עצמאי, ובעיקר, יש לי את עצמי מחדש: מחויך, צוחק, מלא באנרגיה ורצון לעשות, נהנה מהעיסוק שכיוונת אותי אליו וגם... כן... גם מרוויח יפה לפרנסתי.
  אתה הכתובת לכל מי שמחפש הכוונה מקצועית, בחירת תחום עיסוק מתאים, או שינוי קריירה.
  יהודה בנימיני

   

 • שלום שרון,
  עד שפגשתי אותך, אפשר לומר שהייתי הדוגמא הקלאסית למושג – אדם אפור. שום דבר מיוחד, הולך בתלם, בלי שאיפות מיוחדות, בלי עליות גבוהות ובלי שיאים או עיסוקים מלהיבים, אפילו בלי תחביבים. האמת, שהסביבה הקרובה אלי הייתה יותר מודעת לחוסר המודעות העצמית שלי וכפועל יוצא לאפס העצמה אישית. הם אלה שדחפו אותי לעשות אצלך אבחון להעצמה אישית, ואתה הוא זה שפתח בפני עולם ומלואו. העולם הפנימי שלי שהיה חבוי, רדום וחסר "דרייב" לחלוטין. אבל כל זה היה. בזכותך. לא ידעתי שיש בי כל כך הרבה יכולות, תכונות וכוחות. 
  אני אסיר תודה לך ומעריץ גדול
  יוסף גואטה, נתניה

 • מר בר און שלום,
  בני השתחרר לא מזמן משירות צבאי. ככל אזרח טרי גם הוא התחבט בשאלה "מה הלאה?" חיפשתי בגוגל מישהו שעוסק בהכוונת חיילים משוחררים והגעתי אליך. שמו של בני, תאריך לידתו ושמו ההורים הספיקו לך כדי להגיש אבחון מדהים!!! אפילו אנחנו הופתענו כמה תכונות ויכולות יש לבני ואשר לא ידעתי עליהן. עשית לו סדר בראש וגם בחיים. כיוונת אותו ללימודי מקצוע שיושב עליו בול ואף תחום עיסוק שמתאים במיוחד לו. בנוסף האבחון כלל צרור של עצות וטיפים שיישומן פשוט העלה את הילד על דרך המלך. אני אסיר תודה לך.
  יהושע תדהר

 • תודה, תודה, תודה!!!
  שנים הסתובבתי עם התחושה שמשהו בי בולם אותי, מונע הצלחות, הכל הולך בכוח ובמאמץ. עד שפניתי אליך. מהר מאד עלית על העובדה שפשוט שמי אינו מתאים לקווי האופי והאישיות שלי והוא הוא ה"מקל בגלגלים". בדקת בקבלה, עשית אבחון מורחב ומקיף, הצבעת על השם המתאים, פרסת בפני מפה של דרכים ומסלולים למימוש היכולות, לפריחה ולהצלחה. ומאז אני אדם חדש.
  תודה, תודה, תודה!!!
  לשעבר "מנשה"
  כיום "רפאל"

 • שלום שרון
  איזה מזל!!! כבר כמעט והיינו סגורים על שמו של התינוק הראשון שנולד לנו בשעה טובה. בן זכר. חשבנו לקרוא אותו על שמו של סבו עליו השלום – יהודה.
  רצינו שיהיה חזק כמו סבו, אהוד, מקובל בחברה, שם עברי אמתי מן המקורות. הכל נראה בסדר ונכון ועדיין, באנו אליך לאישור השם ויצאנו עם שם חדש. התברר שאם היינו קוראים לילד יהודה היינו מערימים עליו אין ספור מכשולים, עכבות וקשיים. פשוט לא השם המתאים. ועל המסקנה הזו הצביעו כל תורות הידע שהפעלת ובעזרתן בחנת את השם המיועד.
  איזה מזל שפגשנו בך.
  מזל ויעקב

 • לשרון  מאמא של שרונה,
  לקראת לידת בתי התכנסנו בעלי ואני לבחור שם. הועלו אפשרויות רבות, הצעות אין ספור, וככל שארו האפשרויות גברו ההתלבטויות. הרגשתי, קוראים לזה חוש אימהי, שאנחנו עלולים לטעות בבחירה והתחושה לא עשתה לי טוב. פניתי אליך לעזרה בעניין. קיבלתי ממך אבחון מקיף, מנומק, מעמיק  יסודי ובעיקר משכנע. מאחר ואחד השמות שעלו היה שרון, הסברת לנו שעדיף לקרוא לבת בשם שרונה והסברת לנו את משמעות ה-ה' כסיומת לשם של בת  – קראנו לתינוקת בשם זה.
  תודה רבה
  ממני, מבעלי
  ומשרונה הקטנה

 • שרון שלום
  איזה מזל שחיפשו בגוגל את הביטוי נומרולוגיה שמות. סתם, רק רצינו למצוא שם יפה לתינוקת הראשונה שנולדה לנו בשעה טובה. היום זה טרנד לקרוא לבנות בשמות יוניסקס, כלומר, שם שמתאים גם לבנים וגם לבנות. הגענו גם לאתר שלך ואז ראינו התייחסות שלך לעניין שעל פי הקבלה והתורה זה עלול ליצור בעיות. לא לקחנו צ'אנס. פנינו אליך, עשית לנו אבחון מדהים שהצביע על השם המתאים ביותר לקטנטונת. אוף... איזו אבן ירדה לנו מהלב. רק המחשבה שאנחנו ההורים, מרוב אהבה היינו גורמים לילדה לקשיים בחיים.
  תודה רבה לך
  לילך וישראל

 • שרון הצלת אותי
  האהבה פרחה, הכל נראה היה ורוד ומבטיח עד שהתגלה הרמז הראשון שהביא אותי אליך. נתתי לך את השמות שלי ושל המיועד, תאריכי לידה ואז התבררו שני דברים. האחד שיש לנו המון מן המשותף וסיכויים מעולים להתאמה מושלמת. השני, ואז זה גילית בעזרת האבחון הטארונומרולוגי המורחב, שבן זוגי הוא עבריין לא קטן. תרגילי עוקץ, והימורים הם חלק בלתי נפרד מחייו. וכל זה התגלה כאמתי לגמרי כשבדקתי במציאות את שאמרת לי עליו באבחון. אתה שלחת לי גלגל הצלה ועל כך אני אסירת תודה.
  מעדיפה להישאר בעילום שם. רק
  אתה, שרון, יודע
  במי ובמה מדובר

 • לשרון נריה בר-און,
  אני בן מזל עקרב, זוגתי בת מזל דלי. מאז אנחנו יחד כל הסובבים אותנו חוזרים על אותו משפט: "דלי ועקרב? איך זה עובד יחד?" לא יודע איך זה עובד אבל עובדה אנחנו מסתדרים יפה. למרות זאת, לפני שהצעתי לה להיות אשתי פניתי אליך לבדיקת התאמה זוגית לפי תאריך הלידה. עשית את הבדיקה וכדי להרגיע אותי לחלוטין עשית אבחון טארונומרולוגי מלא. מעניין בניגוד לדעת הרווחת, מסתבר שיש עקרבים ודליים שביחד מסוגלים להזיז הרים וגבעות. וכך, הרווחתי בת זוג מדהימה. הכול בזכותך, בזכות האבחון המיוחד שלך והעצות הכול כך מעשיות ובונות.
  תודה לך מקרב ליבי
  הנשוי באוש​ר

ורדה וייס

דורון קריספין

"צוות"

קאמי בעז גאם

 בטלפון - 054-5417948   |      בווטסאפ 054-6281407

במייל - sharonbo@012.net.il ואפשר בדף צור קשר

 • sharon neria bar on
 • 49360
 • Facebook - Black Circle
 • Blogger - Black Circle
 • YouTube - Black Circle

© כל הזכויות שמורות לשרון נריה בר-און, ע"י artCode