הרצאה על מפת הגוגל הקבלי

הסוד הגדול של החכם מכל אדם

לא סתם שלמה המלך נחשב למלך הכי חכם, כשהוביל את ממלכת ישראל להישגים מדיניים חסרי תקדים ולשיא גודלה ההיסטורי ללא מלחמות. פשוט, שלמה ידע לתקשר עם כל אדם בשפתו ולרתום אותו למטרותיו, בלי לחפש בגוגל, במילונים או באנציקלופדיות.

איך הוא עשה זאת?

פעם היינו מחפשים בספרים והיום מתחברים לאינטרנט ומחפשים בגוגל. אבל גוגל מוצא רק מה שכתוב באתרים... ומה עם מה שלא נמצא שם? המלך שלמה הכיר את הסוד הטמון בספר היצירה, שכתב אברהם אבינו, והוא 'צופן ההפעלה הקבלי' של כל אדם על פי ארבע האותיות הראשונות בשמו. סוד זה - ה'גוגל הקבלי' - איפשר למלך החכם להבין לעומק כל אדם שעמד מולו וליצור איתו תקשורת משכנעת.

האם גם לך יכולה להיות עוצמה כזו בעולם המודרני?

כן. ההרצאה של שרון נריה בר און על הנומרולוגיה הקבלית מספקת לך גישה מעשית לצופן שיאפשר לך לדבר בלשונו של האדם שמולך ולשפר את התוצאות שלך בכל משא ומתן.

תקשורת, תקשורת, תקשורת!

היכולת לסחוף את צוות העובדים ולהפיק מהם את המירב והמיטב, והיכולת לתקשר ללקוחות פוטנציאליים את התועלות הגלומות במוצרים ובשירותים שלך חיוניות להצלחה העסקית של כל עסק, חברה וארגון. בין אם יש לך תפקיד ניהולי ובין אם הוצבת בשירות לקוחות, בשיווק ובמכירות, האפקט של ה'גוגל הקבלי' פועל בכל מקום בו קיימת תקשורת בינאישית.

רוצה להוביל את החברה/העסק שלך להישגים?

רוצה להבין לעומק איך לדבר בגובה העיניים של כל אחד ואחת? ההרצאה הזו על ה'גוגל הקבלי' של החכם מכל אדם היא בדיוק בשבילך!

והמרצה הוא... שרון נריה בר-און

שרון נריה בר-און הוא מרצה, סופר ואיש רדיו מיומן שמאחוריו עשרות שנים של חקר הנומרולוגיה הקבלית ושימושיה המעשיים. שרון כתב 10 ספרים בנושא ובתחומים מקבילים

ומפליא להפוך אותם להרצאות מרתקות.  לתיאום מועד 054-6281407

 בטלפון - 054-5417948   |      בווטסאפ 054-6281407

במייל - sharonbo@012.net.il ואפשר בדף צור קשר

  • sharon neria bar on
  • 49360
  • Facebook - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© כל הזכויות שמורות לשרון נריה בר-און, ע"י artCode