אבחון נומרולוגי קבלי

כולנו בורכנו בשלל כישורים שונים ומגוונים, אך לעתים אנו עומדים בפני צמתים חשובים בחיים, שאלות גדולות, בלבול והרגשה שאנחנו יכולים יותר אבל משהו חסר – הכוונה. 
הקדשתי את מרבית חיי למחקר ולפיתוח כלים שבאמצעותם אני מנתח את מפת עץ החיים הקבלי של כל אדם. באבחון אני משלב ידע קבלי עתיק, סודות מהתנ"ך, תורת קלפי טארוט ונומרולוגיה לכלי אחד מדויק שנקרא – נומרולוגיה קבלית.
השילוב הזה יוצר דיוק באבחון ובהבנת המסר הקיומי במפת עץ החיים הקבלי האישי של כל אדם. מטרתי כמאבחן היא לסייע לכל אחד לממש את הפוטנציאל הגלום בו בעזרת ההכוונה הזו. לשם כך כתבתי ספרי הדרכה בנושא, בנוסף על הרצאות, סדנאות ופגישות אישיות שאני מקיים ברחבי הארץ.

 

אבחון נומרולוגי קבלי - כלי המאחד שבע תורות שונות

 • ניתן לנתח בעזרתו את התכונות האישיות שכל אחד מאתנו הגיע איתן לעולם.

 • ניתן להסביר בעזרתו מדוע נוצרים אצלנו חסמים וקיבעון מחשבתי.

 • מכוון אותנו להתבוננות פנימית ומעשית, תוך גילוי ההוויה שבה אנו נמצאים.

 • עוזר בהכוונה בבחירת מקצוע, השכלה וזוגיות.

 • נותן להורים כלים נוספים להתמודדות עם בעיות של קשב וריכוז אצל ילדיהם.

 • מצביע על התכונות שלנו שעשויות להוביל להעצמה אישית.

 • עוזר בבחירת שם לתינוק שנולד.

 • עוזר בבחירת שם שהחלטנו לשנות ו/או להוסיף לשם קיים.

 

 

כל אבחון ניתן בכתב!

ניתן לקבל במתנה ראיון בתכנית הרדיו "אות לאות תביע אומר" שאותה עורך ומנחה שרון נריה בר-און. בכל תכנית הוא חושף בפני קהל המאזינים את סיפורו האישי של המאובחן, לאחר בחינת עץ החיים הקבלי. את האבחון הוא מכין לפי ניתוח הנומרולוגיה הקבלית אשר כולל נומרולוגיה, קלפי טארוט, סוד האותיות, אסטרולוגיה, פרשת השבוע, ספר היצירה ועץ החיים הקבלי. כלים אלה מאפשרים הכוונה אשר תוביל להעצמה והגשמה אישית. במהלך התכנית הוא משמיע רשימת שמע על פי בחירתו של המרואיין ונותן במה לחשיפה היצירה של המרואיין.

מהי תורת הנומרולוגיה הקבלית ?

מהותה של תורת הנומרולוגיה הקבלית מתמצת בפסוק "דַּע מֵאַיִן בָּאתָ וּלְאָן אַתָּה הוֹלֵךְ."

ניתן כעת להבין כי נומרולוגיה קבלית היא התורה המאחדת בין הנומרולוגיה לבין הטרולוגיה (תבונת קלפי הטארוט) שמאפשרת לבחון את הבחירות שנעשו בעבר ולכוון את המהלכים העתידיים.

מקור השיטה בתקופה העתיקה, שכן כבר אז ידעו חכמי הנסתר לקרוא מצבי חיים באמצעות מספרים וקלפי מידע ובדרך זו לעזור לבני קהילותיהם. יש הגורסים כי כלי הכסף שהיו בבית המקדש, בדומה לקלפי הטארוט, סימלו את הידע החזותי הגלוי בקלף בעוד כלי הזהב סימלו את אוסף החוקים הקוסמיים בדומה לבסיסה של הנומרולוגיה.

נומרולוגיה קבלית יוצרת מפגש עצמתי בין הלוגיקה לבין המיסטיקה. מצד אחד, היא מאפשרת לאדם להכיר את מספרי הייעוד והגורל, לגלות את החזקות הייחודיות שלו, לזהות את הצרכים והערכים האמתיים ולדעת את סודו האישי באופן מדויק ומעמיק. מצד שני, כל מספר וקלף, מספקים מידע יקר ערך המצטרף לידע שלם וזמין, אשר בעזרתו ניתן להבין את התפתחותו הנפשית והרוחנית של האדם באופן שיטתי וליישם את המסקנות בחיי היומיום לצורך העצמה, ריפוי ושיפור איכות החיים.

כשם שאור השמש מכיל באופן דואלי מאפיינים של גלים לצד מאפיינים של קרניים, כך גם הנומרולוגיה הקבלית מכילה את הנומרולוגיה והטרולוגיה. כמו קרן שמש שנשברת עם חדירתה לאטמוספירה לקשת של שבעה צבעים, כך המפגש של שתי התורות הללו יוצר מפץ אשר בא לידי ביטוי בשבע התורות השונות המרכיבות את תורת הנומרולוגיה הקבלית השלמה:

נומרולוגיה קבלית

 

כשאבחון מצליח בפעם הראשונה אומרים שזה מקרה. בפעם השנייה צירוף מקרים, ובפעם השלישית זו כבר שיטה. אז מה נגיד אחרי 3000 אבחונים מוצלחים? שזו שיטה שעובדת מצוין ומתאימה לכולם. תורת הנומרולוגיה הקבלית היא שיטת אבחון מדויקת להפליא שנותנת תשובות והכוונות ופותחת ערוצים חדשים בכל תחום ועניין: התאמת זוגיות, הצלחה בלימודיםבחירת שם לתינוקשינוי קריירההעצמה אישית ועוד. ולכן, יש לי בקשה שהיא גם עצה טובה בשבילך: לפני שמקבלים החלטה או עושים מעשה בכל תחום ועניין יוצרים איתי קשר. הקשר הראשוני לא עולה לך כסף ולא כרוך בשום התחייבות, והוא יכול להיות המפתח שלך להצלחה. 

האם זו ההכנסה או ההנאה שדוחפת אותך יום אחרי יום ללכת אותה עבודה?

יש לך מקצוע, עבודה מסודרת, אולי אפילו שכר נאה. אבל... אם אין לך את החיוניות, האנרגיה וה"דרייב" למהר בבוקר לעבודה, ואם העיסוק שלך אינו מזין וממלא אותך בסיפוק והנאה ממעשיך, אזי המסקנה ברורה – זה לא זה. אז מה כן? איך בוחרים מקצוע?

גורמים רבים משתתפים בהחלטה מהו העיסוק שיעשה לך טוב.

כבר מצאנו שני גורמים מנוגדים לגמרי שמשפיעים על הבחירה: הכשרה מקצועית מתאימה והצורך בסיפוק. ויש עוד: קווי האופי שלך, היכולות בהן התברכת גם הם משפיעים על המקצוע שמתאים במיוחד לך. יש הרבה כלים למצוא את עתידך. אבל... רבים פונים לגורם אחד לכל היותר שניים. (עץ החיים הקבלי, נומרולוגיה או קלפי טארוט). וכך ההכוונה שניתנת נשענת על מקור אחד שאינו משקלל את יתר הגורמים המשפיעים. ושוב זה לא זה.

כאן נכנסת הנומרולוגיה הקבלית לתמונה.

יתרונה הגדול של נומרולוגיה קבלית נעוץ בעובדה שהיא בוחנת את ההתאמה המקצועית שלך תוך שימוש ושילוב כמה תורות אבחון, פענוח וחיזוי: נומרולוגיהקלפי טארוטסוד האותיות,ספר יצירהעץ החיים הקבלי ואסטרולוגיה. כך, מתקבל אבחון מקצועי בעל אבחנה רב ערוצית, מזוויות שונות, עומקים שונים אותם אני משלב יחד לתשובה מושלמת, מדויקת ויעילה להפליא. ובשורה התחתונה אני מפקיד בידיך מסמך אבחון וייעוץ קריירה שמכוון אותך ללמוד/לעסוק במקצוע שגם מתאים ליכולות ולקווי האופי וגם ימלא אותך בהנאה, סיפוק והתרוממות רוח.

מתוך שבע שיטות האבחון שמניתי, לדעתי, לגבי אחת מהן מעולם לא ידעת על קיומה – ספר יצירה. מדובר במקור כתוב המיוחס לאברהם אבינו ובו תיאור היסודות מהם נברא העולם. שימוש בפסוקים ממנו ובמיוחד מקבצי אותיות מתוך 22 אותיות האלף-בית מעניק לאבחון הנכתב בעזרת הנומרולוגיה הקבלית עומק ורובד נוסף.

כל אחת משבע התורות הללו, קיימות כבר מאות ואלפי שנים, הן בוחנות כל נושא מזווית אחרת ומרובד ועומק שונים. כשמניחים את התוצאות זו על גבי זו, מתגבשת ומתקבלת תמונה רב ממדית מלאה, מקיפה וברורה ברמת דיוק מרבית.

 בטלפון - 054-5417948   |      בווטסאפ 054-6281407

במייל - sharonbo@012.net.il ואפשר בדף צור קשר

 • sharon neria bar on
 • 49360
 • Facebook - Black Circle
 • Blogger - Black Circle
 • YouTube - Black Circle

© כל הזכויות שמורות לשרון נריה בר-און, ע"י artCode