האם יש לך את התשוקה המתאימה למימוש עצמי?

האם אי פעם חקרת את עצמך לעומק?

יתכן וזה מקום העבודה, שיגרת התפקיד או מצבך האישי שגורמים לך לחוש שמגיע לך יותר, או שמימשת רק חלק קטן מהפוטנציאל שלך. ההבנה מה חסר ולאן אפשר להתקדם תבוא לאחר אבחון מעמיק בשיטת הנומרולוגיה הקבלית שפיתחתי.  

אבחון נומרולוגי קבלי – שיטה רב-מימדית שעובדת עבורך...


אחרי שנים ארוכות של מחקרים, ניסויים ובדיקות, כל מה שדרוש לי הוא שמך המלא, תאריך הלידה ושמות ההורים. מאחורי יותר מ-3000 אבחונים מדויקים שהובילו להצלחה ולא פלא... נומרולוגיה קבלית הינה שיטת אבחון שמשלבת שבע תורות: הנומרולוגיה, טארולוגיה, עץ החיים הקבלי, אסטרולוגיה, סוד האותיות, פרשת השבוע וספר יצירה. השילוב שפיתחתי יוצר דיוק רב מימדי ומאפשר לי לספק לך הכוונה מושלמת ואת המידע הדרוש לך, על עצמך. בנוסף אצייד אותך בכלים יישומיים יעילים שיביאו אותך להעצמה אישית ולמימוש עצמי כדי להגיע להישגים בכל תחום בחיים.

האבחון שהוביל למימוש עצמי

שלום שרון,

איזה מזל שמצאתי את האתר שלך. בעצם, עכשיו אחרי שקראתי כל מילה באבחון נומרולוגיה קבלית שעשית בעבורי לשם העצמה אישית אני יודעת שזה לא מזל. הכל זה מלמעלה.

תמיד חשתי שאני לא ממצה את היכולות שלי או לא מצליחה לבחור את התחום בו אוכל להתפתח ולמלא את עצמי בעניין וסיפוק. היה לי מאמן אישי, הייתי בסדנאות העצמה אישית כאלה ואחרות... היום אני יודעת שהייתי צריכה קודם לפנות אליך שתאבחן, תקלף את שכבות ההגנה, תצביע על הכיוון הנכון, תכוון ותיתן כלים ליישום. איזה מזל (תרתי משמע) שמצאתי אותך באינטרנט.

שלך בתודה והערכה רבה
מזל כהן

המודעות העצמית שלך עולה מדרגה

שלום שרון,
עד שפגשתי אותך, אפשר לומר שהייתי הדוגמא הקלאסית למושג – אדם אפור. שום דבר מיוחד, הולך בתלם, בלי שאיפות מיוחדות, בלי עליות גבוהות ובלי שיאים או עיסוקים מלהיבים, אפילו בלי תחביבים.
האמת, שהסביבה הקרובה אלי הייתה יותר מודעת לחוסר המודעות העצמית שלי וכפועל יוצא לאפס העצמה אישית. הם אלה שדחפו אותי לעשות אצלך אבחון להעצמה אישית, ואתה הוא זה שפתח בפני עולם ומלואו.
העולם הפנימי שלי שהיה חבוי, רדום וחסר "דרייב" לחלוטין. אבל כל זה היה. בזכותך. לא ידעתי שיש בי כל

כך הרבה יכולות, תכונות וכוחות. 
אני אסיר תודה לך
ומעריץ גדול

 

 

 

 

 בטלפון - 054-5417948   |      בווטסאפ 054-6281407

במייל - sharonbo@012.net.il ואפשר בדף צור קשר

  • sharon neria bar on
  • 49360
  • Facebook - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© כל הזכויות שמורות לשרון נריה בר-און, ע"י artCode