אות לאות תביע אומר

אות לאות תביע אומר הינה תכנית רדיו ייחודית בעריכתי ובהנחייתי. בכל תכנית אני חושף בפני קהל המאזינים את סיפורו האישי, לאחר בחינת עץ החיים הקבלי של המרואיין. את האבחון אני מכין לפי ניתוח נומרולוגיה קבלית אשר כולל נומרולוגיה, קלפי טארוט, סוד האותיות, אסטרולוגיה, פרשת השבוע, ספר היצירה ועץ החיים הקבלי. כלים אלה מאפשרים הכוונה אשר תוביל להעצמה והגשמה אישית. במהלך התכנית אני משמיע רשימת שמע על פי בחירתו של המרואיין ונותן במה לחשיפה היצירה של המרואיין.

אות לאות תביע אומר... ומה זה אומר מבחינתך?

​אות לאות תביע אומר הינה תכנית רדיו שבועית בהנחייתי, ואני מזמין אותך להיות בה הכוכב הראשי בשידור חי. כבר נשמע מעניין, נכון? ומה מתבקש ממך לעשות? לכל אחד מאיתנו יש אירוע או חוויה שנחרטו עמוק בלב ואשר מלווים אותנו כל חיינו. גם לך. גלה לי את הסיפור שלך מהעבר ואני אגלה לך את שצפוי לך בעתיד על פי שיטת הנומרולוגיה הקבלית הכוללת בין השאר אסטרולוגיה לפי תאריך לידה ועוד מגוון תורות חיזוי כגון: סוד האותיות, פתיחה בקלפי טארוט, גיבורי התנ"ך החבויים במפתך ונומרולוגיה קבלית.

עכשיו להפתעה:

הסיפור שלך מהעבר והפתיחה שלי לעתידך
יעשו בשידור ישיר ברדיו. כן, שנינו יחד באולפן
בשידור חי - ON-LINE - במשך שעה.

אני מציע לך לבוא ולשתף את המאזינים בסיפור מעברך באולפן הרדיו של קול ישראל הרשת החינוכית 106FM בשידור ישיר, ולבלות איתי באולפן במשך שעה שלמה שכוללת:

  • את הסיפור שלך כמובן

  • השמעת שירים לפי בחירתך האישית

  • ראיון רדיופוני אישי שאותו אני מנחה

אני אפתח את סיפור חייך לפי מפת עץ החיים הנומרולוגית שלך. דברים שלא ידעת על עצמך כמו: תכונות אופי, יתרונות וחזקות שלך, הייעוד שלך בחיים, כיוונים שהגורל מייעד לך ואשר כדאי לך לפנות אליהם ברמת התאמת מקצוע ותעסוקה, זוגיות, לימודים או כל דבר אחר שמעניין אותך לקבל בו עצה והכוונה.

בוודאי יש לך ספק ושאלה, נכון? נראה אם קלעתי למה עובר לך בראש.

​אל דאגה, שום דבר שאינך רוצה לחשוף בנוגע אליך או לתכונות האופי שלך לא ייחשף בשידור. אני מקפיד לפרוס רק את הדברים החיוביים, הטובים ואשר מעצימים אותך. אנחנו נתאם מראש על מה נדבר והכל יעשה בהסכמה שלך. הרי המטרה היא לקדם אותך תוך כדי חוויה יוצאת דופן שמצפה לך כאורח שלי בשידור רדיו.

אני משוכנע שתשאל "מה לי ולהתאמה נומרולוגית או מזלות לפי תאריכים? ובכן, מאחר ולא הכרנו עדיין, הנה כמה מילים שיאירו את העניין הזה גם. שמי שרון נריה בר-און ואני עוסק מאז שנים במקצועות הנומרולוגיה, פתיחה בטארוט, כמו גם אסטרולוגיה לפי תאריך לידה, סוד האותיות, נומרולוגיה קבלית ועוד מגוון תורות נסתר וחיזוי. פתחתי כבר למעלה מ-4000 מפות נומרולוגיה קבלית. סיפרתי לאלפי אנשים על גיבורי התנ"ך החבויים במפותיהם ועל בסיסן הענקתי: ייעוץ תעסוקתי, זוגי, הכוונה ללימודים שהובילו את מבקשי המפות האלה להצלחה והעצמה וביצוע בחירות המתאימות לקווי האופי, יכולות, תכונות, חזקות וייעוד.
בנוסף לעיסוקי אלה אני גם עיתונאי, חבר באגודת אמני ישראל (אמ"י), מפיק, עורך ומשדר בקול ישראל – הרשת החינוכית – רדיו קס"ם FM106 הממוקם  ב-HIT המכון הטכנולוגי בחולון.

יש עוד... קסם!


מסתבר שיש למדיה הרדיופונית מן קסם שקשה להסבירו במילים אבל מרגישים אותו לאורך כל השידור ואף לאחריו. זו חוויה יוצאת דופן שנחרטת לשנים ואולי היא תהפוך לסיפור הבא שילווה אותך כתבלין מתוק וזיכרון נעים ומהנה. אגב, את השידור ברדיו ניתן להעלות לדף הפייסבוק שלך ולשתף את חבריך.

לכל איש יש שם... וסיפור.

 אשמח להזמין אותך להשתתף בתוכנית הרדיו

בקול ישראל הרשת החינוכית

אז מה הסיפור שלך? אשמח לשמוע ולהזמין אותך

להשתתף בתוכנית הרדיו אות לאות תביע אומר

לשעה קסומה באולפני רדיו קס"ם 106 FM

 בטלפון - 054-5417948   |      בווטסאפ 054-6281407

במייל - sharonbo@012.net.il ואפשר בדף צור קשר

  • sharon neria bar on
  • 49360
  • Facebook - Black Circle
  • Blogger - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© כל הזכויות שמורות לשרון נריה בר-און, ע"י artCode