1/3

בחירת שם לתינוק

למה 85% מהאנשים משתמשים רק ב -40% מהפוטנציאל ואיך אפשר להבטיח גורל אחר לתינוק שעוד מעט נולד לכם?

מחקר וניתוח של אלפי מפות נומרולוגיות קבליות הראה שאצל 85% מהאנשים יש מפות נומרולוגיות-קבליות לא מאוזנות והם מצליחים לממש בחייהם רק 40% מהפוטנציאל הטמון בהם ונידונים למאבק מתמשך בגורלם. הבעיה נעוצה בבחירת שם לא מתאים לתינוק ע"י הוריו אבל הבנה והכנה מראש יכולות לשנות את גורלו (או גורלה) להצלחה.
למה אף אחד לא מספר לכם על הבעיה הזו?

זה רגע מאוד תמים ואפילו מאושר - הרגע בו תבחרו את השם לבן או לבת אחרי ההיריון והלידה. אבל חוסר תשומת לב ברגע קריטי זה או רעיונות "אופנתיים" או "משפחתיים" לא מחושבים יכולים לחרוץ כאן את גורלו/ה לשנים ארוכות של הישרדות והחמצה, לבעיות בתחום הפרנסה והזוגיות או חלילה לבעיות בריאותיות או נפשיות. במה מדובר? אחרי בדיקה של אלפי מפות נומרולוגיות-קבליות גיליתי שרק 7% מהתינוקות הנולדים מקבלים שם פרטי מאוזן, המתאים לתאריך לידתם, בהתאם למפה שמביא הצלחה מלאה בחיים. רק ל-8% מהאוכלוסייה יש התאמה חצי מאוזנת, כלומר אין התאמה מלאה בין תאריך הלידה לשם המלא, שיכולה להביא ל-80% הצלחה ולכ-85% מהאנשים אין איזון למפות הנומרולוגיות-קבליות שלהם, כלומר אין התאמה בין שמם המלא לתאריך לידתם, לכן הם מצליחים לממש בחייהם רק 40% מהפוטנציאל הטמון בהם. רבים מהם מגיעים אליי לאחר שנים של תסכולים להתייעצות ואפשר למנוע אותם.

שם זה יותר מכמה אותיות שחוברו יחד.
הרבה יותר!

נכון, לרבים בחירת שם לתינוק הוא תהליך שמתייחס יותר לצליל באוזן, לתחושה שבלב, יש שבוחרים שמות לתינוקות לפי מה שהולך עכשיו. אבל לכל שם יש משמעות, משקל מיסטי, התאמה לתאריך, למזל, בעצם.... לעולם עצום של ידע נסתר עליו בנויות תורות כמו הקבלה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה ועוד.

לא פעם אנחנו מתפלאים איך אבחון נומרולוגי, מפה אסטרולוגית או פתיחה בקבלה – מגלים פרטים שאפילו אנחנו לא יודעים על עצמנו. בדיוק באותו אופן, יודעות תורות הידע הנסתר לבחור את השם הנכון. אפשר לבחור שמות לתינוקות לפי הקבלה, אפשר לפי נומרולוגיה ואפשר לעשות אבחון נומרולוגי-קבלי ולקבל תשובה מקיפה משבע תורות ידע נסתר משולבות. בכל מקרה חשוב שתהיה התאמה מושלמת בין השם המלא ובין תאריך הלידה!

האם אפשר לכוון את המזל להצלחה בחיים?

רגע הלידה קובע לא מעט לפי תורת האסטרולוגיה אבל לא ממש אפשר לשלוט בו או לכוון אותו מבחינה רפואית ואנושית. הפרטים של שעת הלידה, יום הלידה, התאריך העברי והלועזי של הולדת התינוק נקבעים בדיוק ברגע הלידה וכדאי להתחשב בהם כנתונים ולכן רצוי להתחיל את תהליך בחירת השם רק לאחר הלידה. בהנחה ששם האם ושם האב ושם המשפחה של הצאצא כבר ידועים, אפשר לתכנן ולכוון רק את שמו/שמה הפרטי להלימה מושלמת לתאריך הלידה המדויק וכדאי לעשות זאת עם איש מקצוע בתחום הנומרולוגיה הקבלית, כמוני.

הסוד הטמון באיזון של המפה הנומרולוגית-קבלית של התינוק

אבחון על פי תורת הנומרולוגיה הקבלית הינו אבחון מקצועי מקיף, הנוגע ב-כ"ב תחומים בחיי האדם,  מעבר ל"רק" בחירת שם לתינוק והוא פורס גם את מפת האישיות, קווי אופי, יכולות, תכונות, גורל וייעוד בצורה מושלמת.

זאת משום שאני, שרון נריה בר-און, משלב באבחון הנומרולוגי-קבלי,

תוצאות של שבע תורות ידע נסתר:

 • נומרולוגיה

 • אסטרולוגיה

 • פסוקי הסוד התנ"כיים

 • סוד האותיות

 • עץ החיים הקבלי

 • פרשת השבוע

 • ספר יצירה

 

אצביע על השם או על סדרת שמות מתאימה, וגם אעניק לכם ייעוץ, הכוונה וכלים ישימים כדי להביא את תינוקכם למיצוי מלא של הפוטנציאל הטמון בו בכל שלב של חייו כתינוק, כילד ועד כבוגר ומבוגר. לאחר בחירת השם תקבלו במתנה* אבחון נומרולוגי-קבלי בשווי 400 ש"ח המתאר את מאפייני האישיות של הרך הנולד.

יש דוגמאות לייעוץ לבחירת השם ואיך זה עובד?

מטבע הדברים לא כל הזוגות מסכימים להיחשף ולהתפרסם כמשתמשים בשירות החשוב הזה, אבל קראו מה כתבו לי מזל ויעקב:

 

"שלום שרון.

איזה מזל!!! כבר כמעט והיינו סגורים על שמו של התינוק הראשון שנולד לנו בשעה טובה. בן זכר. חשבנו לקרוא אותו על שמו של סבו, עליו השלום – יהודה.

רצינו שיהיה חזק כמו סבו, אהוד, מקובל בחברה, שם עברי אמיתי מן המקורות. הכל נראה בסדר ונכון ועדיין, באנו אליך לאישור השם ויצאנו עם שם חדש.

התברר שאם היינו קוראים לילד יהודה היינו מערימים עליו אין ספור מכשולים, עכבות וקשיים. פשוט לא השם המתאים. ועל המסקנה הזו הצביעו כל תורות הידע שהפעלת ובעזרתן בחנת את השם המיועד. איזה מזל שפגשנו בך."

 

דוגמא נוספת שאני יכול לתת היא של עצמי. לאחר לא מעט צרות בריאותיות בחיים הגעתי למסקנה שאני צריך לאזן את שמי המקורי שרון והוספתי לו את השם נריה. אמנם אני הנחתום שמעיד על עיסתו אבל התוצאה מוצלחת ואני לא המקרה היחיד:

החליפו את השם ושינו את גורלם...

תראו מה כתבו לי שניים מלקוחותיי:

"שנים הסתובבתי עם התחושה שמשהו בי בולם אותי, מונע הצלחות, הכל הולך בכוח ובמאמץ. עד שפניתי אליך. מהר מאד עלית על העובדה שפשוט שמי אינו מתאים לקווי האופי והאישיות שלי והוא הוא ה"מקל בגלגלים".

בדקת בקבלה, עשית אבחון מורחב ומקיף, הצבעת על השם המתאים, פרסת בפני מפה של דרכים ומסלולים למימוש היכולות, לפריחה ולהצלחה. ומאז אני אדם חדש.

תודה, תודה, תודה!!!" - לשעבר "מנשה" וכיום "רפאל"

 

"שלום לך איש יקר,

זו לא לשון מליצית אלא אמת לאמיתה – הצלת את חיי. ביצעת בעבורי אבחון, הגעת למסקנה שעלי לעשות שינוי שם, הצבעת על השם שהיה צריך להינתן לי ביום היוולדי ומאז... חיי השתנו ללא הכר. כל מה שהיה קשה הפך לקל, דלתות החלו להיפתח בפני, לא עוד הקושי של סחיבת עגלת חיי בעלייה, בכוח, במאמץ, בזיעה. מי היה מאמין ששינוי שם עושה את כל אלה.

תבורך מגיעה לך כול מחמאה שאפשר לתת וכל המלצה שאפשר להמליץ. אתה מקצוען אמיתי.

שלך לעד" - י. ד. קורן מרמת אביב

אז איך לבחור מלכתחילה שם נכון לתינוק עם התאמה מלאה לתאריך הלידה ולחסוך את ה"מנחוס"?

מדברים איתי, שרון נריה בר-און, ועדיף מספר ימים לפני הלידה לקבלת נתונים כולל שמות ההורים ולמתן התראה ראשונה על הלידה הצפויה. לאחר הלידה משלימים את נתוני המועד והשעה כפי שאנחה אתכם. מחיר השירות הוא 1400 ש"ח כולל מע"מ וניתן לשלמו בעד 12 תשלומי קרדיט בכרטיס אשראי או בעזרת אפליקציית התשלום הסלולריות Bit או בהעברה בנקאית. אגב, במחיר דומה ניתן לקבל אבחון וייעוץ מלא להחלפת השם הקיים לאדם בוגר.

חשוב לדעת על שרון נריה בר-און

אני מאבחן משנת 2000 והתמחיתי בשיטת הנומרולוגיה הקבלית המשלבת את 7 תורות הידע הנסתר המוזכרות. עד היום ביצעתי יותר מ-4,300 אבחונים קולעים במגוון תחומים. במהלך השנים כתבתי 10 ספרים על נומרולוגיה קבלית ושימושיה ואני משדר תוכנית רדיו שבועית בשם "אות לאות תביע אומר" ב-'כאן' הרשת החינוכית – רדיו קסם בערוץ 106FM. הוספתי את השם "נריה" לשמי בתעודת הזהות בתאריך 20.06.2011.

לתיאום ייעוץ נומרולוגי קבלי לבחירת השם ולקבלת המתנה של אבחון לרך הנולד

מצלצלים אליי – שרון נריה בר-און 054-5417948 או שולחים לי ווטסאפ 054-281407

או לוחצים על הכפתור ועוברים מיידית אל דף הסליקה המאובטח.

 בטלפון - 054-5417948   |      בווטסאפ 054-6281407

במייל - sharonbo@012.net.il ואפשר בדף צור קשר

 • sharon neria bar on
 • 49360
 • Facebook - Black Circle
 • Blogger - Black Circle
 • YouTube - Black Circle

© כל הזכויות שמורות לשרון נריה בר-און, ע"י artCode