ההרצאות שלי

מפת הדרכים למהות החיים 20.04.2022

מפת הדרכים למהות החיים 20.04.2022

Play Video

ההרצאה על מפת הדרכים למהות החיים

בה אספר לך על מפת הדרכים המלאה להבנת מהות החיים (שלך) לפי הנומרולוגיה הקבלית. ב-22 התחומים המהותיים של החיים: זוגיות ואהבה, קריירה ועסקים, יכולות וכישורים, תחומי לימודים והתפתחות אישית וגם מרכיבי אישיות ואופי שאולי היו סמויים מעיניך עד היום.

בחיים יש המון דרכים אפשריות ואני עוזר לך להבין לאן ללכת וממה להיזהר. בהרצאה אדגים ככל שירשה לנו הזמן את הכלים וממה להיזהר. בהרצאה אדגים ככל שירשה לנו הזמן את הכלים עצמך ואת דרכך העתידית בחיים.

אמהות הכי טובות - הרצאה 15.05.2022

אמהות הכי טובות - הרצאה 15.05.2022

Play Video

אִמָּהוֹת הֲכִי טוֹבוֹת

בין אם אתם הורים לילדים היפראקטיבים או מורים שמחפשים כלים להתמודד עם תלמידיכם, ואתם מחפשים פיתרונות שאינן כוללות תרופות (ובצדק!) - יש לי פיתרון עבורכם!

בין אם אתם הורים לילדים היפראקטיבים או מורים שמחפשים כלים להתמודד עם תלמידיכם, ואתם מחפשים פיתרונות שאינן כוללות תרופות (ובצדק!) - יש לי פיתרון עבורכם!

ההרצאה תחשוף בפניכם את שיטה המבוססת על הנומרולוגיה הקבלית המאפשרת לכם להביט עמוק לתוך נפשו ואישיותו של הילד. אני יכול להגיד לכם בביטחון מלא כי סימפטומים המצביעים על הפרעת קשב וריכוז - כמו קושי בהקשבה ובארגון, חוסר שימת לב לפרטים, שיכחה והיפראקטיביות - מצביעים על בעיה אחרת לגמרי!

ההרצאה מיועדת גם למורים ולמורות המעוניינים לקבל יכולת שליטה וניהול בכתה באווירה חיובית ללא הפרעות משמעת. רוצים לשמוע עוד? מוזמנים להקשיב להרצאה. יש לכם שאלות? אל תהססו לפנות אלי גם בהודעת וואטצאפ.

pexels-icsa-1709003.jpg

הרצאת הגוגל הקבלי

מתכוננים לראיון עבודה? לדייט חשוב? למשא ומתן? למכור משהו? רוצים לפענח את האדם שמולכם עוד לפני שנפגשתם ולהצליח לתקשר בצורה מחברת ועוצמתית?

הרצאה 22 02 2022

הרצאה 22 02 2022

Play Video

האם באמת אפשר לדעת מראש

כן! ואפילו לדעת שבועות מראש ואפילו 500 יום קדימה!!!!, 
בעזרת הנומרולוגיה הקבלית אפשר ללמוד לחשב את רמזור החיים האישי שלנו ולדעת לחשב את הפוטנציאל של כל יום בחמישה צעדים קלים שאפילו ילד בן 8 יכול לחשב

רמזור החיים

האם לפעמים נופל עליכם יום נאח'ס כזה, יום כזה שעדיף להישאר בבית ולא לצאת החוצה ? יום בו אתם מרגישים הכל הולך קשה, נתקע וממש צריך D9 כדי לפלס את הדרך? יום שאתם מרגישים שרק רמזורים אדומים נקרים בדרככם? 

 

  • האם לפעמים יש לכם יום שהכל הולך לכם בלי מאמץ? כל הדלתות נפתחות לקראתכם מעצמן, כל האורות ברמזורים ירוקים, הנתיבים פתוחים, התנועה זורמת ללא פקקים, העסקאות נערמות ואפילו חנייה מצאתם בקלות.
     

  • האם ניתן לדעת מראש מתי יהיו לנו ימים ירוקים וימים אדומים? הי, שמי שרון נריה בר-און, נומרולוג קבלי. אני עוזר לאנשים לתכנן את הלו"ז שלהם, בכל תחום בחיים: עבודה ועסקים, חיי האהבה, הדייטים והזוגיות, משפחה וחיי חברה, תכנון פנאי ולמעשה כל דבר שברצונכם להצליח בו או לפחות לא להיכשל בגדול.