ההרצאות שלי

ההרצאה על מפת הדרכים למהות החיים

בה אספר לך על מפת הדרכים המלאה להבנת מהות החיים (שלך) לפי הנומרולוגיה הקבלית. ב-22 התחומים המהותיים של החיים: זוגיות ואהבה, קריירה ועסקים, יכולות וכישורים, תחומי לימודים והתפתחות אישית וגם מרכיבי אישיות ואופי שאולי היו סמויים מעיניך עד היום.

בחיים יש המון דרכים אפשריות ואני עוזר לך להבין לאן ללכת וממה להיזהר. בהרצאה אדגים ככל שירשה לנו הזמן את הכלים וממה להיזהר. בהרצאה אדגים ככל שירשה לנו הזמן את הכלים עצמך ואת דרכך העתידית בחיים.

pexels-icsa-1709003.jpg

הרצאת הגוגל הקבלי

מתכוננים לראיון עבודה? לדייט חשוב? למשא ומתן? למכור משהו? רוצים לפענח את האדם שמולכם עוד לפני שנפגשתם ולהצליח לתקשר בצורה מחברת ועוצמתית?

האם באמת אפשר לדעת מראש

כן! ואפילו לדעת שבועות מראש ואפילו 500 יום קדימה!!!!, 
בעזרת הנומרולוגיה הקבלית אפשר ללמוד לחשב את רמזור החיים האישי שלנו ולדעת לחשב את הפוטנציאל של כל יום בחמישה צעדים קלים שאפילו ילד בן 8 יכול לחשב

רמזור החיים

האם לפעמים נופל עליכם יום נאח'ס כזה, יום כזה שעדיף להישאר בבית ולא לצאת החוצה ? יום בו אתם מרגישים הכל הולך קשה, נתקע וממש צריך D9 כדי לפלס את הדרך? יום שאתם מרגישים שרק רמזורים אדומים נקרים בדרככם? 

 

  • האם לפעמים יש לכם יום שהכל הולך לכם בלי מאמץ? כל הדלתות נפתחות לקראתכם מעצמן, כל האורות ברמזורים ירוקים, הנתיבים פתוחים, התנועה זורמת ללא פקקים, העסקאות נערמות ואפילו חנייה מצאתם בקלות.
     

  • האם ניתן לדעת מראש מתי יהיו לנו ימים ירוקים וימים אדומים? הי, שמי שרון נריה בר-און, נומרולוג קבלי. אני עוזר לאנשים לתכנן את הלו"ז שלהם, בכל תחום בחיים: עבודה ועסקים, חיי האהבה, הדייטים והזוגיות, משפחה וחיי חברה, תכנון פנאי ולמעשה כל דבר שברצונכם להצליח בו או לפחות לא להיכשל בגדול.