top of page
ביאור 2020-02-25 111839.png

השיטה שלי

מעל לעשרים שנה אני עוסק בשילוב כלים רוחניים כדי לסייע לאנשים לחיות חיים טובים יותר. שילוב הכלים מקנה לי פרספקטיבה רחבה ולאנשים שפונים אליי – תמונת מציאות של 360 מעלות על חייהם.

נומרולוגיה קבלית

יסודה של תורת הנומרולוגיה הקבלית בספר יצירה אותו כתב אברהם אבינו. הנומרולוגיה הקבלית היא תורה המשקפת את החוקיות שבחיים הגלויים והנסתרים על פי תאריך הלידה המלא, האותיות המרכיבות את שמו המלא של האדם והאינטראקציה שביניהם. לכל מספר ואות יש משמעות ואנרגיה משלו אשר משפיעות על מסלול חייו ועל אישיותו.

נומרולוגיה.jpg
'גש'ג.jpg

פרד"ס סוד האותיות

תורת פרד"ס סוד האותיות עוסקת במהותן העמוקה של אותיות השם הפרטי. סוד האותיות, לפי הקבלה, מסייע בהבנת אישיותו של האדם על כל גווניה, בקריאת קווי האופי הבולטים וכן בפתרונות מעשיים לשאלות שבפניהן הוא עומד. כמו כן סוד האותיות מסייע להבין מהי המשמעות של מיקום האותיות בשם האדם ואת השלכותיהן על תחומים שונים בחיים.

המשפיע התנכ"י

המשפיע התנכ"י מקרין על ייעוד האדם ומהות אישיותו, מתאר יכולות מועצמות הקשורות לאדם, ליכולותיו ולתקופת חייו והקשורות באופן הדוק למקורותינו.

בחינה של מאורעות התנ"ך מגלה, כי עבור כל דמות בעלת משמעות בהיסטוריה ובמורשת של עם ישראל ניתן שם . לשם הפרטי השפעה על גורלנו וייעודנו. לכן ניתן לבדוק את הקשר שלנו, של כל אחד ואחת מאתנו, למקור התנכ"י. במונחים של נומרולוגיה קבלית מכנים זאת "המשפיע התנכ"י".

כיצד התהליך עובד? לכל דמות מן התנ"ך ניתן שם אותו ניתן להמיר לגימטריה. המספרים שיתקבלו יספרו על תכונות אופיו.

המשפיע התנכי.jpg
עץ ה.png

עץ החיים

עץ החיים הקבלי מכונה גם "עץ הספירות", מתאר את מבנה הבריאה המופלא ואת מיקומו של האדם מול מיקומו של הבורא. מאז ומעולם היה האדם משול לעץ החיים הקבלי, שרגליו מושרשות באדמה וראשו נישא השמימה. בעץ הספירות קיימות עשר ספירות ועשרים ושניים נתיבים, וכאשר מציבים על גביו את מפת האישיות של האדם, הנובעת מאותיות שמו ומתאריך לידתו, אפשר לראות, באמצעות העץ, את "סיפור חייו", את תכונותיו ואת המאורעות בחייו.

ספר היצירה

כתיבתו של ספר יצירה מיוחסת לאברהם אבינו. הספר מדבר על שלושים ושניים נתיבים שבהם נברא העולם. שלושים ושניים הנתיבים כוללים את עשר הספירות של עץ החיים הקבלי בצירוף עשרים ושתיים האותיות.

כל אות מספרת לנו את סיפורה באמצעות צורתה, מאלו אותיות אחרות היא מורכבת ומהי משמעות תצורת האות במרחב. לכל אות יש ערך מספרי (גימטרי) משלה וגם צליל, הבא לידי ביטוי באופן הגייתה. ספר יצירה מסביר את מהותה הפנימית של כל אות ומתאר את השפעתה על העולם בכלל ועל האדם בפרט.

ספר היצירה.png
מצפן.jpg

מפת הדרכים הנומרולוגית קבלית המנווטת אותך להצלחות

מפת דרכים למהות החיים המבוססת על תורת הנומרולוגיה הקבלית זהו התנאי הראשון להצלחה בכל תחום צורך ועניין בחייך: העסק תקוע, או שאתה מחפש להרחיב אותו ולא יודע אם כדאי ומתי הוא הזמן המתאים. יש לך בעיה במערכת היחסים או שאין לך בכלל כזו ואתה מעוניין בזוגיות טובה ומאושרת. מפת דרכים נומרולוגית קבלית מאפשרת לכוון אותך להצלחה בלימודים, הצלחה בקריירה, התאמה תעסוקתית, התאמה זוגית, איך להתנהל מול הילדים בהצלחה, בחירת שם לתינוק ועוד.

יהיה הצורך אשר יהיה, ללא מפת דרכים מדויקת החיפוש אחר התשובות והפתרונות לבעיות, שאלות ואתגרים בחייך כמוהו כניווט ללא מפה. אולי יש לך מושג מהו מיקומך אבל אין לך מושג מהו היעד ואיך להגיע אליו. אני מציע להכין לך מפה שמראה שמתארת גם את השכבות העמוקות ביותר. את היכולות שלך, את הכישורים, את התכונות, את המחסומים והקשיים ואת מה שעושה לך טוב (וגם את מה שלא). 

bottom of page