לקוחות מספרים

חוות דעת רויטל מילגרם 23.10.2020.jpg
ענת פרידל.png
עדן.png
הש.jpg
הש2.jpg
הש1.jpg
כרמי-בועז.jpg

שרון בוקר טוב ושבת שלום.

היה לי חשוב להודות לך על התחזית האישית שאתה שולח

כל בוקר. קוראת ויודעת להתנהל נכון בהתאם לתחזיות, למשל אם יום מועד למריבות,

מקפידה לנשום ולהתאפק....אז תודה לך שאתה מטיב עם החיים שלנו. 

ליבנת 👑

"המלצה חמה! פגישה מרתקת ומרגשת ביותר, ובעיקר אבחון עסקי מעל ומעבר לציפיות. מנומק, מדויק וחד, שרון פרס בפני את הכישורים, תחום ההתמחות המתאים, וכיוון לאיזה כיוון עלי לפנות. שרון אישש וחיזק דברים שידעתי ואף הביא זוויות הסתכלות חדשות בנוגע להתנהלות שלי בתחום עיסוקי. הרגישות והידע המקצועי והמעמיק של שרון העניקו לי מתנה שלא תסולא בפז. כל מי שרוצה להתמקד ולהתקדם עסקית ואישית – אני ממליץ בחום - שיפנה לשרון נריה בר-און. זוהי מתנה מיוחדת ומרגשת ובעיקר יעילה וממקדת לכל בעל עסק קטן כגדול. מעתה ואילך שרון הוא הנומרולוג הקבלי שלי לכל התלבטות, שאלה וחיפוש אחר פתרון ותשובה."

המלצה מאת י"ש

"שרון, חבל שלא הכרתי אותך קודם !!!
כבר פניתי בעבר לקבליסטים ונומרולוגים, אבל מעולם לא זכיתי לאבחון כל כך מקיף, מעמיק, מאיר עיניים ולב. מעולם לא שיערתי שיש בי את התכונות, קווי האופי והיכולות כפי שפרסת בפני בעקבות האבחון המיוחד כל כך שאתה עושה. מעבר לתמונה המדויקת של האני הפנימי שלי, הופתעתי לקבל גם מגוון של טיפים, הכוונות  וכלים להתמודד עם העניין שלשם פתרונו פניתי לעזרתך. ולא פחות חשוב - את האבחון עצמו ואת ההכוונה - קיבלתי באוגדן כתוב ומסודר. 

בעבורי זהו יתרון עצום שכן בכל הזדמנות אני חוזר וקורא את הכתוב ויוצא מעודד ומחוזק.
שלך בהערכה ובתודה רבה"

פ.ק. מנתניה

"תודה, תודה, תודה.

שרון שלום רב, הגעתי אליך בעקבות המלצת חברה, כולי ספקות ורגשות מעורבים. היום, אני מבינה ויודעת להעריך עד כמה תרם לי האבחון שעשית. פתחת לי כל כך הרבה חלונות נפש שהיו סגורים, הארת לי כל כך הרבה מסלולים שחשבתי שהיו חסומים. מאז קיבלתי את האבחון בכתוב, אני קוראת בו כל יום כאילו היה מנטרה, מיישמת ומתפתחת הן ברמה האישית והן ברמת ההתנהלות העסקית שלי. תודה, תודה, תודה.

ל. ש. מבאר שבע