top of page
בחירת שם נכון לתינוק.jpg
צור קשר עכשיו 

פותחים לך דרך לחיים מאושרים יותר

תמונה מעבדת 2.jpg

תודה, ניצור קשר בהקדם האפשרי 

שם זה יותר מכמה אותיות שחוברו יחד. הרבה יותר!

התאמה מושלמת בין השם המלא ובין תאריך הלידה לפי הקבלה והנומרולוגיה

השם הנכון ביותר לתינוק

START

מהו השם הנכון ביותר עבור התינוק שלך?

נכון, לרבים בחירת שם לתינוק הוא תהליך שמתייחס יותר לצליל באוזן, לתחושה שבלב, יש שבוחרים שמות לתינוקות לפי מה שהולך עכשיו. אבל לכל שם יש משמעות, משקל מיסטי, התאמה לתאריך, למזל ובעצם לעולם עצום של ידע נסתר עליו בנויות תורות כמו הקבלה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה ועוד.

למה 85% מהאנשים מממשים רק 40% מהפוטנציאל ואיך
אפשר להבטיח גורל אחר לתינוק שעוד מעט נולד לכם?

מחקר וניתוח של אלפי מפות נומרולוגיות קבליות הראה שאצל 85% מהאנשים יש מפות נומרולוגיות-קבליות לא מאוזנות והם מצליחים לממש בחייהם רק 40% מהפוטנציאל הטמון בהם ונידונים למאבק מתמשך בגורלם. הבעיה נעוצה בבחירת שם לא מתאים לתינוק ע"י הוריו אבל הבנה והכנה מראש יכולות לשנות את גורלו (או גורלה) להצלחה.

איזון מפה.png

​ אף אחד לא מספר לכם על הבעיה הזו!

זה רגע מאוד תמים ואפילו מאושר - הרגע בו תבחרו את השם לבן או לבת אחרי ההיריון והלידה. אבל חוסר תשומת לב ברגע קריטי זה או רעיונות "אופנתיים" או "משפחתיים" לא מחושבים יכולים לחרוץ כאן את גורלו/ה לשנים ארוכות של הישרדות והחמצה, לבעיות בתחום הפרנסה והזוגיות או חלילה לבעיות בריאותיות או נפשיות. במה מדובר? אחרי בדיקה של אלפי מפות נומרולוגיות-קבליות גיליתי שרק 7% מהתינוקות הנולדים מקבלים שם פרטי מאוזן, המתאים לתאריך לידתם, בהתאם למפה שמביא הצלחה מלאה בחיים. רק ל-8% מהאוכלוסייה יש התאמה חצי מאוזנת, כלומר אין התאמה מלאה בין תאריך הלידה לשם המלא, שיכולה להביא ל-80% הצלחה ולכ-85% מהאנשים אין איזון למפות הנומרולוגיות-קבליות שלהם, כלומר אין התאמה בין שמם המלא לתאריך לידתם, לכן הם מצליחים לממש בחייהם רק 40% מהפוטנציאל הטמון בהם. רבים מהם מגיעים אליי לאחר שנים של תסכולים להתייעצות ואפשר למנוע אותם.

שמו של אדם משפיע על גורלו ולכן בחירת שמו משמעותית מאד לחייו. אדם שנולד ונקרא בשם המתאים לו, יהיה בעל פוטנציאל למצות את חייו בצורה מאוזנת. בעזרת הנומרולוגיה הקבלית אוכל לסייע לכם לבחור שם נכון ומתאים לתינוק הנולד.

ומה רומזים לנו ב-תנ"ך?

איזון שם ישר ולעניין

איזון שם ישר ולעניין

צפייה בסרטון

בתהילים פרק קכ"א פסוקים א' ב' אנו קוראים:

שִׁיר, לַמַּעֲלוֹת:

אֶשָּׂא עֵינַי, אֶל-הֶהָרִים מֵאַיִן, יָבֹא עֶזְרִי.

עֶזְרִי, מֵעִם הַשֵּׁם עֹשֵׂה, שָׁמַיִם וָאָרֶץ.עֶזְרִי, מֵעִם הַשֵּׁם עֹשֵׂה, שָׁמַיִם וָאָרֶץ.

כלומר השם שנותנים לתינוק עוזר לו להגיע לחיים טובים יותר. השמים והארץ מייצגים את יכולת החיבור בין רוחני לגשמי.+

בקהלת פרק ז' פסוק א' אנחנו קוראים:

טוֹב שֵׁם מִשֶּׁמֶן טוֹב

שואלים מפרשים קדמונים: מה ההבדל בין השמן הטוב לשם הטוב? ועונים: השמן הטוב מפיץ ריח טוב, מאיר וכלה, כלומר נגמר לאחר זמן מה ואילו השם הטוב, מאיר את עשייתו הטובה של נושא השם ואינו כלה לעולם.

האם אפשר לכוון את המזל להצלחה בחיים?

רגע הלידה קובע לא מעט לפי תורת הנומרולוגיה הקבלית אבל לא ממש אפשר לשלוט בו או לכוון אותו מבחינה רפואית ואנושית. הפרטים של יום הלידה, התאריך העברי והלועזי של הולדת התינוק נקבעים בדיוק ברגע הלידה וכדאי להתחשב בהם כנתונים ולכן רצוי להתחיל את תהליך בחירת השם רק לאחר הלידה. בהנחה ששם האם ושם האב ושם המשפחה של הצאצא כבר ידועים, אפשר לתכנן ולכוון רק את שמו/שמה הפרטי להלימה מושלמת לתאריך הלידה המדויק וכדאי לעשות זאת עם איש מקצוע בתחום הנומרולוגיה הקבלית, כמוני.

אצביע על השם או על סדרת שמות מתאימה. בהמשך, בנפרד, ניתן לקבל ייעוץ, הכוונה וכלים ישימים כדי להביא את תינוקכם למיצוי מלא של הפוטנציאל הטמון בו בכל שלב של חייו כתינוק, כילד ועד כבוגר ומבוגר.

זוהי מתנה נפלאה שגם הסבא והסבתא יכולים לרכוש לילדים עבור הנכד או הנכדה הטריים

יש דוגמאות לייעוץ לבחירת השם ואיך זה עובד?

מטבע הדברים לא כל הזוגות מסכימים להיחשף ולהתפרסם כמשתמשים בשירות החשוב הזה, אבל קראו מה כתבו לי מזל ויעקב:

"שלום שרון.

איזה מזל!!! כבר כמעט והיינו סגורים על שמו של התינוק הראשון שנולד לנו בשעה טובה. בן זכר. חשבנו לקרוא אותו על שמו של סבו, עליו השלום – יהודה.

רצינו שיהיה חזק כמו סבו, אהוד, מקובל בחברה, שם עברי אמיתי מן המקורות. הכל נראה בסדר ונכון ועדיין, באנו אליך לאישור השם ויצאנו עם שם חדש.

התברר שאם היינו קוראים לילד יהודה היינו מערימים עליו אין ספור מכשולים, עכבות וקשיים. פשוט לא השם המתאים. ועל המסקנה הזו הצביעו כל תורות הידע שהפעלת ובעזרתן בחנת את השם המיועד. איזה מזל שפגשנו בך."

דוגמא נוספת שאני יכול לתת היא של עצמי. לאחר לא מעט צרות בריאותיות בחיים הגעתי למסקנה שאני צריך לאזן את שמי המקורי שרון והוספתי לו את השם נריה. אמנם אני הנחתום שמעיד על עיסתו אבל התוצאה מוצלחת ואני לא המקרה היחיד:+

החליפו את השם ושינו את גורלם...

תראו מה כתבו לי כמה מלקוחותיי:

"שנים הסתובבתי עם התחושה שמשהו בי בולם אותי, מונע הצלחות, הכל הולך בכוח ובמאמץ. עד שפניתי אליך. מהר מאד עלית על העובדה שפשוט שמי אינו מתאים לקווי האופי והאישיות שלי והוא הוא ה"מקל בגלגלים".

בדקת בקבלה, עשית אבחון מורחב ומקיף, הצבעת על השם המתאים, פרסת בפני מפה של דרכים ומסלולים למימוש היכולות, לפריחה ולהצלחה. ומאז אני אדם חדש.

תודה, תודה, תודה!!!" - לשעבר "מנשה" וכיום "רפאל"

"שלום לך איש יקר,

זו לא לשון מליצית אלא אמת לאמיתה – הצלת את חיי. ביצעת בעבורי אבחון, הגעת למסקנה שעלי לעשות שינוי שם, הצבעת על השם שהיה צריך להינתן לי ביום היוולדי ומאז... חיי השתנו ללא הכר. כל מה שהיה קשה הפך לקל, דלתות החלו להיפתח בפני, לא עוד הקושי של סחיבת עגלת חיי בעלייה, בכוח, במאמץ, בזיעה. מי היה מאמין ששינוי שם עושה את כל אלה.

תבורך מגיעה לך כול מחמאה שאפשר לתת וכל המלצה שאפשר להמליץ. אתה מקצוען אמיתי.

"לשרון נריה בר-און

רציתי לומר לך תודה.

תודה על תהליך סובלני ומדוייק במקצועיות רבה ובאבחון מדויק וקולע

תודה על היותך אוזן קשבת ומנחה, בעל מקצוע שמפגין ידע רב במספר רחב של תחומים המסייעים לתהליך.

מודה לך המלצה והכוונה נכונה לבחירה ותוספת שם שגרם לי לשינוי משמעותי בחיי תוך פרק זמן קצר"

שלך ח.

שלך לעד" - י. ד. קורן מרמת אביב

אז איך לבחור מלכתחילה שם נכון לתינוק עם התאמה מלאה לתאריך הלידה ולחסוך את ה"מנחוס"?

מדברים איתי, ועדיף מספר ימים לפני הלידה לקבלת נתונים כולל שמות ההורים ולמתן התראה ראשונה על הלידה הצפויה. לאחר הלידה משלימים את נתוני המועד כפי שאנחה אתכם.

הזמינו את השם הנכון לתינוק שלכם!

    ? מה כולל האבחון

איקוון-תשובות.png

דו"ח מקיף המוגש לכם בכתב

אבחון.png

אבחון נומרולוגי מלא

לבחירת שם נכון תהיה השפעה חיובית על המזל המלווה את  התינוק

שם.png

895

בלבד

בחירת השם הנכון לתינוק שלך

bottom of page